Alenka Hrozienko

<< Viliam Hrozek <<  >> ada hrtkova >>

žiaden príspevok

Žiadnie komentáre ku príspevkom od: Alenka Hrozienko


Najnovšie komentáre od: Alenka Hrozienko

Alenka Hrozienko 10. 2. 2017 14:30:25

neviem koľko máš rokov , a prečo si solou mocou chceš udržať chlapa ,ktorý si ťa neváži a bije ťa ?maš snad 150 rokov ? chlapa si najdeš vždy!samozrejme keď to budeš chciet  aj ty!

jedine čo pre teba urobil dobre , že si ťa zablokoval .Aspoň máš od neho pokoj .Čo keby to bol psycho a prenasledoval by ťa aj keby si ho nechcela ?

Si zdravotná sestra , určite si inteligentna baba , len by som ti radila , Mysli viac sama na seba . Nie na toho druheho /na chlapa/.

Pozri sa , aki sebci su chlapi .Vzdy myslia najprv na svoje vyhody .Až potom na ženu .Trošku viac sebavedomia a vyberaj si kamaratky , ktore myslia pozitivne , tie negativne vyluč!ahoj kočka , prajem ti veľa štastia do života .


Alenka Hrozienko 10. 2. 2017 14:22:14

ahoj kočka , veľa si o tych problémoch nenapísala .Máš iba 17 rokov , ale čoskoro budeš dospelá , a budeš sa môct rozhodovať sama. Skúš si nájsť nejaky koníček dovtedy, zamestnaj sa inymi myšlienkami ..a čo kamaratky ?más určite nejaké ..

Nezúfaj , život je krasny , treba sa z neho tešiť .Nie ho zahadzovať .A pamataj si nič netrvá večne , aj to zlé sa musi pominúť a opäť vyjde slnko !


Alenka Hrozienko 22. 7. 2015 12:43:09

Mila Ivana,chlapi studuju pornostránky, a ano pacia sa im aj ine ženy ..

Ale to čo píšes, ze ti mina peniaze , hanbis sa za neho pred vlastným synom..

Si naozaj taka stara , že sa bojiš  samoty ?

S tym chlapom sa rýchlo rozid.Nič dobré ti ten vzťah neprinása..