niekto niekto

<< Andrej NiejePodstatne <<  >> Natalia Niemcova >>

1 príspevok


Najnovšie komentáre ku príspevkom od: niekto niekto

Alenka Hrozienko 10. 2. 2017 14:22:14

ahoj kočka , veľa si o tych problémoch nenapísala .Máš iba 17 rokov , ale čoskoro budeš dospelá , a budeš sa môct rozhodovať sama. Skúš si nájsť nejaky koníček dovtedy, zamestnaj sa inymi myšlienkami ..a čo kamaratky ?más určite nejaké ..

Nezúfaj , život je krasny , treba sa z neho tešiť .Nie ho zahadzovať .A pamataj si nič netrvá večne , aj to zlé sa musi pominúť a opäť vyjde slnko !


Mária Hnatková 30. 1. 2017 11:04:46

Ahoj,

ja si myslím, že by ti to mohlo pomôcť. Skús niekoho vyhľadať a uvidíš, aj keď to určite zo začiatku nebude ľahké, ale myslím, že minimálne by si sama seba viac spoznala a viac by ti to objasnilo tvoju situáciu, v ktorej sa nachádzaš, určite by si získala nový pohľad do situácie, a niekedy len samotné vyrozprávanie pomáha, ale tiež môžeš skúsiť online poradňu pre mladých - IPčko, ipcko.upside.sk/, kde si vyberieš jedného poradcu, napíšeš mu o tom, čo ťa trápi a on ti prostredníctvom chatu, skúsi pomôcť...a nech je minulosť akákoľvek, tak ti prajem aby si sa dokázala sústrediť na prítomnosť, lebo tá ovplyvňuje budúcnosť, a ako vravíš, máš 17 rokov, a aj keď si zažila veľa zlého, ešte stále môžeš zažiť veľa pekných vecí, ktoré ťa naplnia tak, ako si praješ... prajem ti veľa síl a odvahy..


Žiadne komentáre od: niekto niekto