Stanislava Dobríková

<< vila dobra <<  >> frantisek dobrota >>

1 príspevok


Najnovšie komentáre ku príspevkom od: Stanislava Dobríková

Michal Urbánek 16. 2. 2017 08:50:31

Velmi ma mrzí to, čo sa ti stalo.
Keby si chcela, možeš mi napisať na mail:
UrbanekM.98@gmail.com

Všetko sa dá riešit. Neboj sa.


Alenka Hrozienko 10. 2. 2017 14:30:25

neviem koľko máš rokov , a prečo si solou mocou chceš udržať chlapa ,ktorý si ťa neváži a bije ťa ?maš snad 150 rokov ? chlapa si najdeš vždy!samozrejme keď to budeš chciet  aj ty!

jedine čo pre teba urobil dobre , že si ťa zablokoval .Aspoň máš od neho pokoj .Čo keby to bol psycho a prenasledoval by ťa aj keby si ho nechcela ?

Si zdravotná sestra , určite si inteligentna baba , len by som ti radila , Mysli viac sama na seba . Nie na toho druheho /na chlapa/.

Pozri sa , aki sebci su chlapi .Vzdy myslia najprv na svoje vyhody .Až potom na ženu .Trošku viac sebavedomia a vyberaj si kamaratky , ktore myslia pozitivne , tie negativne vyluč!ahoj kočka , prajem ti veľa štastia do života .


Mária Hnatková 6. 2. 2017 18:44:26

Dobrý deň,

ja by som Vám možno odporúčila napísať aj do bezplatnej poradne Alexis, www.alexisporadna.sk/; ktorá je zameraná aj na pomoc pri vyrovnávaní sa so stratou dieťaťa a všetkým tým, čo to sprevádza. Skúste ich skontaktovať, snáď budú pre Vás nápomocnými...Veľmi Vám prajem, aby ste zažili uzdravenie, ktoré vás oslobodí od všetkého, čo vás teraz ničí...Držím Vám palce, aby ste mali odpustenie pre seba samú, a dokázali ďalej a na novo kráčať s vierou pre krajší zajtrajšok... A možno ešte by som Vám chcela povedať, aby ste sa skúšali pozerať na seba ako na bytosť, ktorá má svoju hodnotu a zaslúži si úctu jednak od seba samej ale aj od iných, či už rodiny alebo partnera. Nezostávajte so svojou bolesťou sama, vyhľadávajte pomoc, či už psychologickú, psychiatrickú, akúkoľvek....budem vám držať palce.


Barbara Macková 5. 2. 2017 21:24:29

Dobrý deň Stanka, 

Váš článok je plný smútku a beznádeje. Ale ste zdravotníčka, veď viete, čo máte robiť... Treba ihneď vyhľadať odbornú pomoc. Opisujete stavy, ktoré môžu byť i symptómy bipolárnej poruchy osobnosti. Nie som psychiater, nemôžem to odborne posúdiť, no určite ho treba navštíviť. Všetko na svete je riešiteľné. Prajem Vám veľa šťastia a nech sa Vám podarí Váš problém vyriešiť.

Barbara.


Žiadne komentáre od: Stanislava Dobríková