Pomôžte mi niekto


Som 17 ročný chalan, ktorý to nezvláda. Pred pol rokom mi moja bývala frajerka dala kopačky. To ma totálne zničilo. Celý rozchod bo rýchly a hlavn dosť nečakaný v našom si myslím že bolo všetko úplne v poriadku dokonca sme boli pár ktorý sa takmer nikdy nehádal sem tam sme sa poškriepili ale inak nič. Aby toho nebolo málo kvôli strachu že už to nezachraním a bude koniec ma moja priateľka znenavidela čo spôsobilo v mojom vnútry veĺke bolesti. Ani som sa nenazdal a už sa tvárila že ma nepozná totalne ma to zničilo. Niekoľko dní som nejedol a stále myslím na ňu.

Cez deň sa snažím odragovať nuž väčšinou bezúspešne stále sa vyním za to dokonca sa režem prbližne každý druhý deň a pár krát som sa skúšal zabiť. Snažil som sa podrezať žili aj predávkovať liekmi nuž ani jedno s toho sa mi nepodarilo. V posledných dňoch zase rozmýšlam že sa zabijem. Nezvládam to ale že vôbec. Možno si pomyslíte že čo som to za človeka ktorý sa z lásky nevie dostať ale bojim sa dokonca aj do mesta vkročit nechodím tm nikdy. Keď cez mesto prechádzame dostavam šok celý sa trasiem silno zatváram oči. V posledných dňoch sa režem každy deň zobudzam sa niekoľko krát v noci. Snažil som sa všetko lenže priateľov nemám už pred tým som ich nemali asi preto že som všetok čas trávil s priateľkov a tých ktorých som mal odo mňa odišli lebo ma brali za psychopata. Takže väčšinu času trávim pri hudobných nástrojoch s rodičmi komunikujem čo najmenej snažia sa mi pomôcť nuž nejde to moc si vážim ich snahu ale nedá sa mi dostať do hlavy a odstrániť tu bolesť. Prosím pomôžte mi už si myslím že som na kraji od samovraždy všetko sa v mojej hlave akoby stupňuje a je to príšerné. Ach ak to niekto číta prosím vás pomôžte chcem to nejako odstrraniť a byť opäť štastný.

« predchádzajúci príspevok
Hľadáme psychológa
nasledujúci príspevok »
Ponuka práce - pomocný vychovávateľ/ka


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!

Najnovšie diskusné príspevky a reakcie

Maroš Hrebík 26. 2. 2017 00:27:21

Ahoj Tomáš,

to čo prežívaš po rozchode s priateľkou je naozaj intenzívne a to že si fyzicky ubližuješ je vážne.. návšteva psychologičky ti asi príliš nepomohla, ale dúfam že to ťa neodradilo, a že si vyhľadať nejakú odbornú pomoc. Ide predsa o tvoj život a určite sa nájde niekto kto ti porozumie a nasmeruje ťa tým správnym smerom. 

Ja síce nie som psychológ, ale som vzdelaný muž a myslím že aj trochu rozumiem tvojim pocitom. Ak si to tu ešte prečítaš a stojíš o trochu mentálnej podpory tak mi napíš na maroshman@gmail.com rád si s tebou budem písať.

Čau a drž sa :)


Mike Owner 23. 2. 2017 19:41:40

Hlavne sa nevenuj hlupákom ktorý sa vydávajú za niekoho iného a sami majú tie svoje úbožiacke životy.Hlavne v žobrákove to tak chodí.


Mária Hnatková 30. 1. 2017 10:50:31

Ahoj,

aj ja som si dnes prečítala tvoj príspevok, aj diskusiu, a tiež som názoru, že by bolo fajn vyhľadať nejakú psychologičku/psychológa, ktorý by ti sedel, aj keď ako vravíš išlo by to pomaličky...lebo je jasné, že človeku sa ťažko zdôveruje,...alebo tiež Ipčko- tu je ešte aj návod ipcko.upside.sk/o-poradni/ - funguje to vlastne tak, že si vyberieš z tých poradcov, ktorí sú tam, a napíšeš mu o svojom probléme (ako si to urobil tu), niektorí sú hned online, to ti ich vyhodí na pravej strane dole, chat, niektorí nie, ale ak by si si vybral niekoho, ktorý tam nie je práve prihlásený, nie je online, tak tiež sa mu dá zanechať správu....nakoľko sa ti lepšie píše, tak by ti to mohlo aspoň trochu pomôcť... držím prsty, aby si to zvládol...


Anna Zozelenéhodomu 5. 1. 2017 14:15:48

Ahoj,

ako ti je? Myslím, že by bolo fajn keby si sa o tom mohol teraz s niekým rozprávať. Skús možno zavolať, nejakému psychológovi, alebo ak ti vadí osobný kontakt tak na IP-čku (nájdeš v gúgľ) to je taká internetová poradňa.

Hlavne to v sebe nedus. Hovor o tom. Píš, plač, čokoľvek.....

 


Tomáš Mlynarčík 10. 1. 2017 15:39:47

No skúšal som aj psychologičku mal som s ňou stretnutie ale mal som z nej pocit, že ako by mi vravela buď dobrý chlapec a nerob to tak preto som sa obratil sem je to čím ďalej tým horšie stále tp dusím v sebe a neviem čo s tým. Momentálne som od seba odstranil všetky ostré predmety myslel som si totižto, že ak chvilu vydržim tak obmedzim aspoň rezanie nuž nejde to je mi ešte horšie v noci absolútne nespím. Často krát ma mama najde ako si brnkám na gitare a vždy sa ma pýta prečo nespím. Mám chuť jej povedať bojím sa zaspať nočne mory ma trápia stále v škole myslím na ňu. Niekedy mám dokonca "záchvaty" cítim sa ako by som plakal ale slzy mi nejdu a trasiem sa. Myslím si že toto není normálne moc sa bojím mám chuť fakt to skončiť aby som toto už zažívať nemusel. Takže neviem priamy kontakt či už cez telefôn alebo osobne mi nepomôže neviem už si moje vnútro zvyklo tváriť sa, že je všetko na poriadku skôr by mi môžno pomohlo písanie ale fakt netuším hlavne chcem aby som bol štastný mohol zaspať v pohode a necítiť žiadnu bolesť :(


Anna Zozelenéhodomu 10. 1. 2017 17:49:29

Chodil si k nej dlhšie? Skús možno iného psychológa/psychologičku. Nie všetci ti sadnú. Treba hľadať ďalej. Ono to máš jak s ľuďmi, musíš proste cítiť že ste na jednej vlne, vtedy to má podľa mňa efekt .)  Myslím, že  by bolo fajn keby to riešiš aj so psychológom. Tie emócie čo prežívaš, sú fakt dosť intenzívne, a ty ani teraz nemusíš vedieť s čím všetkým to môže súvisieť. Ten psychológ by ťa už asi lepšie nasmeroval, a myslím že by sa ti uľavilo. Možno by ti aj odporučil nejaké lieky na upokojenie aspoň zo začiatku.

Hlavne to nevzdávaj, teraz to vidíš všetko čierne, lebo si do toho ponorený... a ešte nemáš nad tou celou situáciou nadhľad. 

........Hráš na gitare! Super! :)


Tomáš Mlynarčík 10. 1. 2017 18:15:01

Ja sa toho moc bojím lebo moc sa uzatvorim pred cudzími ľudmi tu je to trošku iné lebo práve píšem a nevidím vás osobne keby sme spolu komunikovali osobne asi by som bol úplne ticho.

Moc sa bojím že to dnes nevydržím a opäť si ublížim :( dnes mi je opät moc nanič som nevyspatý zničený. Jedine čo aspoň trochu zmierni to je hranie na nástroje ale ani to sa nedá do nekonečna. Ach neviem čo mám robiť.

 


Anna Zozelenéhodomu 11. 1. 2017 08:24:55

Hmm ta kskús najskôr to IP-čko ipcko.upside.sk/">ipcko.upside.sk/. .)

Rob, to čo ťa upokojuje teší. Spomínal si to písanie.....

 


Tomáš Mlynarčík 13. 1. 2017 03:44:58

Ach nevydržal som to nakoniec opäť som rezal. Proste to nezvládam. Ba dokonca mám niekedy pocit že to silnejšie ako ja sám. Vidite o kolkej píšem opäť sa bojím zaspať tie nočne mory niesu ani trochu na ústupe. Na to ipčko som pozeral ale nerozumiem ako to tam chodí. 


ostatné diskusné príspevky >