Arte - muzikoterapia

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 22. 4. 2017 do 22. 4. 2017

Miesto akcie: Bratislava


AKO ZNEJÚ MOJE FARBY
(zážitkový kurz arte-muzikoterapie)

Prihlášky a viac info na: info@mterapio.sk / 0944 417 988
počet účastníkov max. 12

ČAS / DÁTUM: 
sobota 22.apríl (9:00 - 17:00 hod.) 1 hodina obedová prestávka

CENA: 45 eur / študenti - 39 eur

MIESTO KONANIA: Bratislava - Dúbravka, Centrum rodiny Bazovského 6

MHD - 83,84,4,5 zastávka Švantnerova

Cieľom kurzu je zážitok z prepojenia výtvarnej a hudobnej expresie. Tvorivý proces vystrieda teoretické ukotvenie a naň nadviažeme opäť vlastným zážitkom z vytvárania – rytmu, obrazu, melódie, plastiky. Budeme hľadať farby tónov a tóny farieb... a v neposlednom rade nás samých. Do kolobehu seba-vnímania a seba-prejavenia sa tak možno pridá i seba-porozumenie.

Kurz je určený študentom, absolventom a odborníkom z praxe z radov pomáhajúcich profesií. Znalosť hry na hudobný nástroj nie je podmienkou účasti.

lektor: Linda Horváthová

Vyštudovala psychológiu a liečebnú pedagogiku. Absolvovala certifikované kurzy arteterapie/artefiletiky a muzikoterapie na Slovensku i v Čechách. Odborný záujem o expresívne terapie využíva(la) aj vo svojej praxi pri práci s ľuďmi s viacnásobným postihnutím a senzorickým poškodením v domovoch sociálnych služieb, u detí s poruchou autistického spektra či s poruchami učenia v špeciálnej škole, či v sprevádzaní detí a adolescentov v smútkovom poradenstve.
Aktuálne je na rodičovskej dovolenke a popri tom sa venuje individuálnej a skupinovej arte-muzikoterapii a sprevádzaniu zážitkovými kurzami zameranými na tieto prístupy. Je členom CZMTA a pracuje pod supervíziou.

« predchádzajúci príspevok
Letný terapeutický tábor pre deti a mladých po strate blízkeho
nasledujúci príspevok »
Hry s hudbou opäť v Bratislave


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!