Mentálny tréning na vzostupe a dostupný pre všetky športové kluby

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 10. 6. 2017 do 31. 12. 2017

Miesto akcie: Košice


Mentálny tréning na vzostupe a dostupný pre všetky športové kluby

V súčasnosti sa už stále častejšie hovorí o tom, ako športovcom pomáhajú mentálne tréningy. Napriek tomu stále málo športových klubov tomu dôveruje. 

V Košiciach existuje teraz jedna skvelá akcia, vďaka ktorej som sa aj ja sama dostala k úžasnému psychológovi a zároveň aj mentálnemu trénerovi. 

Ak patríte do športového klubu v Košiciach a chcete si skúsiť mentálny tréning a rôzne prístroje - neurotechnológie, ktorými sa trénuje sústredenie a relaxácia, tak teraz máte možnosť aj so svojimi zverencami či spolušportovcami vyskúšať si mentálny tréning bezplatne. 

Venovať sa vám bude psychológ a mentálny tréner Mgr. Róbert Langer z Paralelného sveta. S akými prístrojmi robí, sa môžete oboznámiť na jeho stránke www.paralelnysvet.sk

A ako je to možné, že je to až do konca roka na skúšku bezplatné? Pretože Košice ako minuloročné Európske mesto dobrovoľníctva v súčasnosti pripravuje tímy športových nadšencov, športovcov či športových dobrovoľníkov. Napíšte teda na mail dckk@dckk.sk, že by ste mali záujem o bezplatný mentálny tréning a budú vam navrhnuté viaceré termíny. 

Počítať treba s tým, že akcia je pre 1 až 4 ľudí a trvá do dvoch hodín. 

 

« predchádzajúci príspevok
Svojpomocná podporná skupina v BA
nasledujúci príspevok »
Prijímačky na UK


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!