Strach - dobrý sluha, ale zlý pán.

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 30. 9. 2017 do 30. 9. 2017

Miesto akcie: Bratislava


Strach a úzkosť majú v živote svoj význam. Nadmerný strach a úzkosť ale nakoniec život obmedzujú, a bránia dialógu človeka so svetom. V rámci workshopu si priblížime pohľad existenciálnej analýzy na dynamiku úzkosti a strachu. Pozrieme sa na príčiny ich vzniku a faktory, ktoré úzkosť zhoršujú. Krátko sa pozrieme aj na jednotlivé klinické obrazy úzkostných porúch. Formou vlastného zážitku budú mať účastníci príležitosť nahliadnuť aj na vlastné strachy. Pozornosť budeme venovať možnostiam práce s úzkosťou a so strachom - tak vo vlastnom živote, ako aj v rámci terapeutickej práce.

Workshop bude prevažne sebazážitkový a je určený záujemcom o psychoterapiu a ľuďom pracujúcim v pomáhajúcich profesiách – lekárom, psychológom, liečebným a špeciálnym pedagógom, sociálnym pracovníkom a iným odborníkom, ako aj študentom týchto odborov.

Workshop povedú:

PhDr. Petra Klastová Pappová, PhD.

klinická psychologička a psychoterapeutka

a

Mgr. Zuzana Hitková

liečebná pedagogička a psychoterapeutka

 

Trvanie workshopu:

 

30.9.2017 od 09:00 – 17:30

 

Miesto konania:

Astrová 2/A, Bratislava - Ružinov

 

Účastnícky poplatok za workshop:

 

zaplatený do 25.9.2017: 60(členovia SLEA Slovensko, členovia Slovenskej psychoterapeutickej spoločnosti, rodičia na MD, študenti dennej formy štúdia 55 €)

 

zaplatený po 29.5.2017: 70 €

 

Účastnícky poplatok je potrebné uhradiť prevodom na účet SLEA Slovensko (4018021406/7500). Ako variabilný symbol uveďte 052017, do poznámky napíšte meno účastníka. Po odoslaní prihlášky počkajte prosím na potvrdenie organizátorom, či je ešte voľné miesto a až potom uhraďte účastnícky poplatok. Vaša prihláška bude zaregistrovaná po uhradení poplatku. V prípade nemožnosti zúčastniť sa workshopu môžete namiesto seba poslať náhradníka. Uhradené účastnícke poplatky sa z organizačných dôvodov nevracajú. Max. počet účastníkov workshopu je 18.

 

Prihlásiť sa môžete e-mailom na adrese: prihlaska@slea.sk

 

Do prihlášky prosím uveďte svoju profesiu. Psychológovia dostanú potvrdenie o pridelení kreditov za vzdelávanie od Slovenskej komory psychológov.

 

 

Viac informácií nájdete na www.slea.sk

« predchádzajúci príspevok
Dlhodobý kurz muzikoterapie (300 hodín)
nasledujúci príspevok »
Vzťah ako účinný faktor psychoterapie.


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!