Skleróza multiplex, príčiny, analýza, alternatívne liečenie


Skleróza multiplex SM, alebo roztrúsená skleróza, sa stáva chorobou, ktorá nastupuje so stále väčším výskytom na Slovensku, ale aj v celej Európe, USA, Kanade... Vážne u tohto autoimunitného ochorenia je predovšetkým to, že postihuje mladých ľudí v produktívnom veku od 20 rokov. Súčasne ochorenie vie poriadne potrápiť príbuzných. Podľa štatistiky 50 - 60 tis. pacientov opatruje cez 100 - 150 tisíc rodinných príslušníkov a ošetrovateľov. Štatistiky výskytu pritom hrozivo narastajú. O dôležitej úlohe psychológie som písal v predošlých článkoch. Aj v tomto prípade autor článku vidí príčiny tohoto vážneho ochorenia v tzv.karmických problémoch, ktoré si detailnejšie môžu záujemcovia prečítať na web sirosa.sk. V článku sú niektoré analýzy a poznatky, ktoré mám zo svojej učiteľskej a trénerskej praxe. Pri zohľadnení skutočných príčin, ktoré idú do hlbšej psychológie, sa podľa mojich dlhoročných poznatkov spúšťajú neuveriteľné liečebné procesy súvisiace s "odomknutím" hormonálnych procesov, ktorým sa dnešná veda postupne bude učiť. Len pre zaujímavosť došlo k vyliečeniu leukémie u môjho starého učiteľa z košickej univerzity.

Okrem iného článok vznáša problém tzv. autoimunitného ochorenia, teda boja človeka proti vlastnému imunitnému systému, ktorý zväčša človek u väčšiny tzv. civilizačných chorôb prehráva.

Pokiaľ by ste sa chceli zabaviť, na vyššie uvedenom webe je aj kniha na stiahnutie v pdf tvare  "Zbavte sa hnevu, inak sa hnev zbaví vás"..., ktorá by podľa môjho názora pomohla mnohým manželstvám, alebo mladým, ktorý sa na manželstvo chystajú.

 

« predchádzajúci príspevok
Nevhodné a agresívne správanie u detí.
nasledujúci príspevok »
Výcvik v biodynamické body-psychoterapii


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!