Partnerstvo a vlastná pobočka Centra HYPNOS


Partnerstvo a vlastná pobočka Centra HYPNOS

HYPNOS je centrum modernej hypnózy a hypnoterapie. Pracujeme v súlade s princípmi evidence-based praxe a máme vlastný pragmatický, integratívny a celostný terapeutický prístup. Služby Centra HYPNOS sú preukázateľne účinným spôsobom pomoci pri širokej škále psychických problémov, psychosomatických porúch a osobnostnom rozvoji.

Aktuálne budujeme sieť regionálnych Centier HYPNOS na celom Slovensku. V tejto súvislosti ponúkame vhodným kandidátom možnosť dlhodobého partnerstva v oblasti poskytovania modernej hypnoterapie. Spolupráca prebieha formou franchisingu. My poskytneme kompletné know-how, odbornú podporu, poradenstvo a efektívnym marketingom zabezpečíme dostatok klientov. Terapeut sa venuje len práci s klientom.

Súčasťou partnerstva je aj odborný výcvik a supervízia pre povolanie hypnoterapeuta, zriadenie Vášho vlastného Centra HYPNOS a nadštandardný príjem. Doterajšie vzdelanie a prax v oblasti hypnózy a hypnoterapie, podobne ako podnikateľské skúsenosti, nie sú požadované. Komplexné školenie zabezpečíme.

Ak máte záujem venovať sa povolaniu hypnoterapeuta naplno, spĺňate osobnostné aj odborné predpoklady a Vami preferovaný región v rámci Slovenska je aktuálne ešte k dispozícii, tak už o 3 mesiace môžete začať poskytovať hypnoterapiu vo vlastnom Centre HYPNOS.

Pre viac informácií o to tejto príležitosti navštívte našu stránku www.hypnos.sk/partnerstvo

« predchádzajúci príspevok
Rozvíjanie súcitu k sebe- Všímavé zaobchádzanie s nárokmi a seba-kritikou
nasledujúci príspevok »
Možnosti intervencie u detí s agresívnymi prejavmi správania - obsadené


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!