Autor príspevku: Lenka Martinkovičová
Kontakt: bekovalenkaagmail.com
Dátum pridania: 28. 11. 2019
Zdrojová stránka: http://www.i-psychologia.sk/view-4763.php

Zimná škola kariérového poradenstva 2019

2. ročník ZIMNEJ ŠKOLY KARIÉROVÉHO PORADENSTVA organizuje Združenie pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry v spolupráci so slovenským centrom Euroguidance a FSVZ UKF v Nitre v dňoch 6.-7. decembra 2019 v Nitre.

Čo je to Zimná škola kariérového poradenstva? Odborná akcia pre všetkých, ktorí sa pohybujú v oblasti kariérového poradenstva a rozvoja kariéry. V programe je kladený dôraz na praktické prístupy a nástroje – aby si každý účastník zo zimnej školy odniesol niečo pre vlastnú prax. V tomto roku je program naozaj bohatý a prináša aj inšpirácie zo zahraničia: írsky model kariérového vzdelávania, naratívny koučing a interaktívne workshopy. Účasť pre členov ZKPRK/SKPRK, ako aj partnerov je bezplatná. Ak nie ste členom ZKPRK, pridajte sa k nám: https://rozvojkariery.sk/ako-sa-stat-clenom/ (členský príspevok je 25 € ročne).

Podrobnosti k programu nájdete tu: http://tyzdenkariery.sk/event/zimna-skola-karieroveho-poradenstva-2019/

Registrácia do 3.12. cez: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXaNvzAL9ZFIByUGymyNG0pZb2uyvFuh5Q3VqQiY684MnNzg/viewform

Ubytovanie si vybavuje a hradí každý účastník sám. V centre mesta je na výber z viacerých ubytovacích možností, napr. Penzión PKO.