Cítim sa strašne osamelo


V poslednej dobe sa cítim strašne osamelo a na všetko sama. A nevládzem už, dosť ma to ničí. Doma mám problémy, lebo mamina je smrteľne chorá, otec je pre mna cudzí človek, ktorého celý život obchádzam. Je to čisté psycho. Sestry sa odsťahovali, maju vlastny život, no domov ani nezavolaju či netreba čosi. Mama je na tom zle, uz aj psychicky, snazim sa pomáhať vo všetkom ako sa len dá, ale casto si to vybíja na mne tým, ze vraj jej nikto aj tak nic nepomoze a pod. ..Bojím sa ako to pojde ďalej. Už dávno chcem odísť z domu a osamostatnit sa.. no podnájom je drahý aby som ho ťahala sama. Našla som si k prvej práci ešte jednu. Aby som si nieco šetrila a aby som bola čo najviac preč z domu.

Mám veľa priateľov a kamarátok, občas sa s nimi stretávam, keď sú doma, no väčšina je zadaných, chodia na týždňovky a keď sú doma, tak logicky trávia čas s partnerkami, kamarátky sú takmer vsetky vydaté, majú rodiny..alebo pracujú a žijú už inde. Aj preto väčšinu voľného času trávim sama. Jasné, že mám koníčky, rada si čítam, chodím do prírody, obcas cvičit, občas s kolegynami na kavu vybehnem a pod. No neviem sa zbavit toho pocitu osamelosti.

Rozhodla som sa nájsť si novú prácu, lepšie platenú, aby som sa mohla potom osamostatniť, ale trochu sa toho vsetkeho bojím, je to pre mňa dosť stresujúce momentálne. Nemám rada zmeny a nemám nikoho, kto by pri mne stál, povzbudil ma aspoň.

Pokiaľ ide o vzťahy, tam je to tiez nanic. Od rozchodu s bývalým priateľom (po viac ako 6 ročnom vzťahu) to šlo akosi vsetko dolu vodou. Vždy keď aj niekoho fajn stretnem, tak sa to po pár stretnutiach skonci. Preco? Ani od jedneho som sa pravý dôvod nedozvedela.. Jeden mi to ani nevedel zdovodnit..proste sa neozval. Neskôr napísal, že nevie prečo..vsetko bolo fajn..ale nevie... Vždy sa len dozviem aká som krásna, milá, dobrá, šikovná, inteligentná, pracovitá a všetko, čo by si muž želal, ale vraj si zaslužim lepsieho a podobné kraviny.

Proste sa mi prestane ozyvat. Teraz som tiez stretla jedného veľmi milého a sympatického muža. Aj sme sa stretli asi pred týždnom, vsetko bolo fajn. Píšeme si, aspoň zatiaľ..len začínam nadobúdať tiez pocit, ze to smeruje k tomu istému scenáru.

Neviem ako ďalej.  :(

« predchádzajúci príspevok
Opustenosť a sebaodcudzenie
nasledujúci príspevok »
Nevladzem už


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!

Najnovšie diskusné príspevky a reakcie

LUCIA H H 18. 6. 2018 13:39:23

Ahoj  Zuzka,  mám  ten  istý  problém  čo  Ty.  Budem  velmi  rada  ak sa  ozveš. baletlucia@centrum.sk

Lucia

 


Jakub Novosad 22. 1. 2017 09:53:08

Ahoj, ak si chceš o tom popísať a porozprávať sa kľudne ma kontaktuj rád pomôžem alebo sa o to aspoň posnažím.. (dj-kubik@azet.sk)


ostatné diskusné príspevky >