Úzkosť, panika alebo niečo iné ?


Dobrý potrebovala by som poradiť. Mám 15 rokov a už asi 3 týždne mávam divne stavy. V jeden večer keď som zaspavala mi došlo zle, nevedela som poriadne dýchať a chytila som paniku. Po hodíne to prešlo ale další večer sa to zopakovalo ale nechcelo to prestať. Cítila som tlak na hrudi a pocit že neviem dýchať. Volali mi záchranku a v nemocnici mi povedali že mi nič neni. Urobili mi v sanitke EKG ale v nemocnici mi odbery neurobili. Teraz je to už lepšie len večer a cez deň mám take stavy stále že sa trasiem, zle sa mi dýcha a cítim tlak na hrudi. Užívam persen forte ale nepomáha mi to :/ čo mám robiť ? 

« predchádzajúci príspevok
Slová a príbeh v ARTETERAPII - Žilina
nasledujúci príspevok »
Ponuka práce - School Counsellor - The British International School Bratislava


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!

Najnovšie diskusné príspevky a reakcie

Ferdo H 14. 5. 2018 17:22:00

Ahoj Tália

Mal som veľmi podobné príznaky a stavy ako Ty. Žiadne z vyšetrení ,EKG,EEG,mag.rezonancia, sono , Rtg chrbtice ,krv, biochémia..., mi nič nenašlo nakoniec som skončil u psychiatra (tiež zbytočne). U mňa to spôsoboval obyčajný nedostatok horčíka a zlá životospráva ,hlavne nesprávne stravovanie a stres. Viac info o nedostatku horčíka napr.tu:

https://www.magnerot.sk/nedostatok-magnezia

https://domacaliecba.sk/32-znameni-ze-mate-nedostatok-horcika-a-ako-ho-doplnit/

Doplnenie môže trvať dosť dlho (u mňa 6 mesiacov) nie je treba kupovať drahé zahraničné prípravky stačí obyčajné magnézium od výrobcu Galvex a jeho vstrebávaniu pomáha vitamín B.   Samozrejme neviem s istotou či máš rovnaký problém ale ak iné nepomohlo vyskúšať to môžeš. Čo Tvoja životospráva? ako sa stravuješ? káva? fajčenie ? sladkosti? stresy ? Ak máš záujem o nejake ďalšie info môžem Ti sem napísať mail.

Bojuj :) uvidíš že bude lepšie.

F

 


ostatné diskusné príspevky >