PRÁCA S DEŤMI S PORUCHAMI SPRÁVANIA-OBSADENÉ

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 4. 10. 2018 do 4. 10. 2018

Miesto akcie: Žilina


 

PRÁCA S DEŤMI S PORUCHAMI SPRÁVANIA

Cieľom workshopu je oboznámiť účastníkov s praktickým využitím teórie vzťahovej väzby, ponúknuť pochopenie súvislostí medzi typom vzťahovej väzby a správaním dieťaťa. Súčasťou je i náčrt účinných poradenských a terapeutických postupov pri práci s deťmi s poruchou vzťahovej väzby. 

KEDY: 04.10..2018 (09:00 hod – 15:30 hod)

KDE: Námestie Andreja Hlinku, Žilina

ÚČASTNÍCKY POPLATOK: 49 €

LEKTOR: Mgr. Zuzana Zimová, teoreticky aj prakticky sa špecializuje na témy vzťahovej väzby v rodinnom aj inštitucionálnom kontexte. Pracovala ako riaditeľka v Pedagogicko – psychologickej poradni a Centra výchovnej psychologickej prevencie, v občianskom združení Návrat, aj ako supervízorka a metodička poradensko-psychologických služieb a odborných zamestnancov detských domovov na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

Cieľová skupina:

Kurz je určený pracovníkom a pracovníčkam z radov tzv. pomáhajúcich profesií, psychológom, špeciálnym pedagógom, vychovávateľom ako aj študentom a študentkám príslušných odborov.

Počet účastníkov – maximálne 16. O poradí prihlásených rozhodne včasné uhradenie platby. V prípade záujmu alebo otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na: InstitutVAP@gmail.com alebo telefonicky:  0949 670 650.

 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

 

« predchádzajúci príspevok
Ako sa formuje osobnosť človeka a čo všetko by sme mali o tom vedieť.
nasledujúci príspevok »
Detský domov Macejko v Malackách hľadá špeciálneho pedagóga


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!