Terapia partnerského vzťahu

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 29. 10. 2018 do 12. 4. 2019

Miesto akcie: Bratislava - Modra


Výcvik  Terapia partnerského vzťahu si kladie za cieľ ukázať a pracovať na špecifikách práce s partnerským vzťahom a zvýšiť profesionálne kompetencie účastníka, terapeuta / poradcu, v tejto špecifickej oblasti.


Výcvik vychádza z teoretických princípov Gestalt terapie, rodinnej terapie a psychoanalytickej a psychodynamickej školy, tak aby vo svojom celku poskytol základ pre prácu s partnerským vzťahom.

Termíny: 3x 5dňové stretnutia (od pondelka do piatku):

1. termín: 29.10. – 2.11.2018
2. termín:  4. – 8.2.2019
3. termín: 8. – 12.4.2019

Výcvik bude prebiehať v troch týždenných stretnutiach v celkovom rozsahu 111 výcvikových hodín (výcviková hodina je 45 minút). Začiatok týždenného stretnutia je v pondelok o 16.00, v nasledujúcich troch dňoch probieha kurz od 9.00 do 20.30, v piatok končí o 12.30.

Cieľová skupina: psychoterapeuti, rodinní a pároví terapeuti, psychológovia, psychiatri, liečební pedagógovia, sociálni pracovníci, mediátori.

Miesto konania: Modra (výcvik bude rezidenčný, teda je potrebné zaistiť si ubytovanie v mieste konania - výhodné podmienky a ceny ubytovania, izby sa zároveň budú používať aj na tréningy v malých skupinách)

Účastnícky poplatok:870Eur (3x5 dní)

 Viac informácií, vrátane prihlášky, ďalej o lektoroch výcviku, o programe a obsahu, podmienkách absolvovania, môžete nájsť na nasledovnom linku: Výcvik terapia partnerského vzťahu alebo na web stránke spoločnosti Psycheeduca v sekcii „vzdelávanie a kurzy“.

« predchádzajúci príspevok
Hľadám prácu psychológa
nasledujúci príspevok »
Rorschachova metóda - Exnerovský Komprehenzívny systém


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!