Rorschachova metóda - Exnerovský Komprehenzívny systém

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 21. 9. 2018 do 28. 2. 2019

Miesto akcie: Bratislava


Program a obsah seminára: 

Kurz je určený pre poradenských psychológov, školských psychológov a pracovno-organizačných psychológov (aj psychológov u polície, v ozbrojených a štátnych zložkách a dopravnej psychológii).

Kurz prebieha ako teoreticko – praktická výučba zameraná na zvládnutie administrácie, vyhodnocovanie a interpretáciu protokolov ROR. Podstatnú časť kurzu tvorí práca a protokoly z praxe účastníkov kurzu a z praxe lektora.

Účastníci kurzu ďalej získajú v cene kurzu monografiu doc. Lečbycha (Rorschachova metoda: Integrativní prístup k interpretácii) a zdarma asistenčný počítačový program RORSTUDIO (v cene 250,-€) k vyhodnocovaniu štrukturálneho súhrnu. Pre účastníkov sú k dispozícii tiež e-learningové materiály.

Obsah kurzu je zameraný na evidence-based prístup a účastníci kurzu si osvoja praktické kompetencie a vedomosti s presahom k integratívnej perspektíve a doplnkovým škálam.

Výstupom kurzu je plná kompetencia k samostatnému použitiu Rorschachovej metódy podľa Exnerovského Komprehenzívneho systému.

Termíny:

Kurz je koncipovaný na 12 mesiacov s dotáciou 100 hod (6x14 hodín+16 hod e-learningu).  

1. stretnutie:21.-22.9.2018;

2. stretnutie:12.-13.10.2018;

3. stretnutie: 23.-24.11.2018;

termíny 4., 5. a 6. stretnutia sa určia podlľa dohody

Účastnícky poplatok: 700 Eur.

Viac informácií, vrátane prihlášky, môžete nájsť na nasledovnom linku: Rorschachova metóda - Exnerovský Komprehenzívny systém alebo na web stránke spoločnosti Psycheduca Psycheeduca v sekcii "vzdelávanie a kurzy"

 

« predchádzajúci príspevok
Terapia partnerského vzťahu
nasledujúci príspevok »
Využitie preventívneho programu Aby sme si rozumeli v selektívnej prevencii v materskej škole


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!