Pracovná príležitosť: HYPNOTERAPEUT


Hľadáme nových kolegov na pozíciu HYPNOTERAPEUT do pobočiek v lokalitách Bratislava Petržalka, Dúbravka a Ružinov.

 

O spoločnosti a terapeutický prístup

HYPNOS je moderné centrum hypnózy a hypnoterapie so sídlom v Bratislave. Jeho zakladateľom a riaditeľom je diplomovaný hypnoterapeut Mgr. Miroslav Danaj Dip.CBH. Diplom v oblasti klinickej hypnózy a kognitívno-behaviorálnej hypnoterapie získal v Londýne a na Slovensku pôsobí od roku 2008. V roku 2013 založil spoločnosť HYPNOS – centrum hypnózy a hypnoterapie, s.r.o. a prijal ďalšiu terapeutku. Už mnoho rokov sa tešíme stále väčšiemu počtu záujemcov o naše služby najmä vďaka účinnej pomoci a nášmu prístupu ku klientom.

V našej praxi uplatňujeme princípy terapie založenej na dôkazoch (evidence-based). Špecializujeme sa na kognitívno-behaviorálnu a tradičnú hypnoterapiu, klinickú hypnózu, spolu s poradenstvom, primeranou psychoedukáciou a ďalšími terapeutickými technikami. Dôležitou súčasťou našej práce sú odbornosť, profesionalita, pragmatické postoje, celostné vnímanie súvislostí a ľudský prístup ku klientom.

 

Odborný výcvik a náplň práce

Vybraný záujemca pred nástupom absolvuje komplexné zaškolenie, kde získa potrebné odborné znalosti, osvojí si praktické zručnosti v súlade s našou terapeutickou koncepciou a po absolvovaní nášho kurzu KBH obdrží príslušný certifikát. Počas prvého roka na tejto pozícii bude pracovať pod odborným vedením a dohľadom Senior hypnoterapeuta, s ktorým bude konzultovať riešené prípady. Priebežne sa bude ďalej vzdelávať a zdokonaľovať svoje terapeutické aj poradenské zručnosti.

Náplňou práce hypnoterapeuta je poskytovanie kognitívno-behaviorálnej hypnoterapie a klinickej hypnózy s využitím ďalších terapeutických techník, vstupná diagnostika, poradenstvo a psychoedukácia. Venuje sa najmä riešeniu problémov v oblasti emócií, správania, spôsobu myslenia a osobnostného rozvoja klientov.

Hypnoterapeut sa venuje len práci s klientom. My zabezpečujeme všetky marketingové aktivity a dostatočný počet záujemcov. Toto povolanie si vyžaduje plnú pozornosť a nasadenie, preto nie je môžné mať súčasne aj iné zamestnanie či pracovné aktivity. Pracovná doba hypnoterapeuta je v pracovné dni od 9.00 do 17.00 hod a v piatky do 16.00 hod.

 

Kvalifikačné podmienky

Predpoklady vhodného záujemcu

Muž alebo žena s prirodzeným nadaním a vôľou pomáhať iným ľuďom, vzdelávať sa a osobnostne rásť. Vhodný uchádzač je realista, osobnostne zrelý, zodpovedný, emocionálne stabilný, primerane empatický, v dobrej duševnej kondícii, sebaistý, odolný voči mentálnej záťaži, schopný pracovať samostatne a lojálny. Preferujeme uchádzačov, ktorí majú výborné komunikačné zručnosti, profesionálny vzhľad, príjemné vystupovanie, sú pozitívne naladení a sú nefajčiari. Prax v podobnom povolaní je dôležitou výhodou.

Vzdelanie

Požadujeme vzdelanie v humanitnom smere na úrovni:

  • II. stupeň vysokoškolského vzdelania alebo
  • III. stupeň vysokoškolského vzdelania.

Preferujeme odbory psychoterapia, psychológia, špeciálna pedagogika a andragogika. Iné humanitné odbory sú akceptované v prípade výnimočných osobnostných predpokoladov. Vzdelanie či prax v oblasti hypnózy a hypnoterapie nie sú podmienkou, budú zabezpečené interne.

 

Zaujala Vás táto jedinečná príležitosť?

Získajte viac informácií a pošlite Vašu žiadosť priamo na našej stránke www.hypnos.sk/kariéra

Osobné pohovory sú realizované priebežne do obsadenia pozícií, resp. do odstránenia tejto ponuky.

 

 

 

« predchádzajúci príspevok
Odkúpim ambulanciu klinickej psychológie
nasledujúci príspevok »
Techniky artefiletiky pri práci s dospelým klientom


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!