Osud národa - že by náhoda?


Aký je vzťah biopola človeka a jeho psychologická identita? Je možná koherencia ľudského biopola  viacerých ľudí, ako je to v prípade magnetických polí indukčných  cievok? Všetci poznáme rušenie signálu, alebo jeho čistý príjem v TV či mobile. Nerušená, silná frekvencia, dobrý príjem, to je prejav REZONANCIE = súzvuku. Ako vzniká dynamika a prepojenie dejinných udalostí? Jedná sa naozaj len o politiku mocných, surovinové zdroje, náboženské predsudky, alebo sú tu aj skryté “osudové” okolnosti? Ako vznikala veľkosť a sila jednotlivých krajín? Mohlo byť Slovensko supermocnosťou ako Nemecko, či Francúzsko? Niektoré odpovede, alebo možno ďalšie otázky, ktoré by mala riešiť, či prispieť aj moderná psychológia, prináša článok Osud národov, na web sirosa.sk. 

Článok pojednáva o príčinách priebehu minulosti a potenciálnej budúcnosti „osudu národov“ z novodobého, energeticko - vibračného prístupu k vyššiemu výskytu zhubných prejavov počasia ako sú hurikány, záplavy, alebo geomorfologických prejavov – zemetrasení, výbuchov sopiek a pod. Na základe správy barónky Adelmy von Vay z 19.storočia o vedľajších dimenziách Zeme tieto krízové prejavy vyplývajú podľa štúdií Prečo sa počasie zbláznilo (1.diel), Zlatomeničstvo pre každého (2. diel) z rezonančného efektu koherentného magnetického poľa väčšieho počtu ľudí vyprodukovaného ich hromadným generovaním a interakciou so zodpovedajúcou dimenziou. Zo siedmych dimenzií predovšetkým prvé tri dimenzie a ich poddimenzie majú na ľudstvo mimoriadne deštruktívny vplyv. Tento je možné zmierniť, alebo aj predchádzať, a to osobám (zdravotné problémy), komunitám aj národom.

Článok má prispieť k zahájeniu diskusie, ale predovšetkým k začiatku rozsiahleho výskumu detailnejšieho hľadania súvislostí, analýz, váhy pravdepodobnosti „úderu“ a miesta dôsledkov... keďže sa evidentne jedná o rozsiahle straty na životoch a mimoriadne veľké hospodárske škody. Pripomeňme si napríklad hurikán Katrina (USA) august 2005, ktorého škoda bola vyčíslená na 108 biliónov dolárov s 1245 obeťami, alebo huríkán Camille 14.-20.august 1969 (USA) súvisiaci s „oslavou“ Woodstock 15.-18.august 1969. 

Nedávno v septembi 2018 hurikány Florence a Manghut súvisiace s hudobným festivalom (desiatky tisíc účastníkov, desiatky hospitalizovaných na pokraji prežitia, 700 zdrogovaných a dve obete) rezonančne  likvidovali Severnú Ameriku a juhovýchodnú Áziu... Náhoda?

Vývojovo hurikány pôsobiace v USA rozširujú pôsobenie aj do iných častí sveta, napríklad do Európy, kde sa v minulosti vyskytovali len veľmi zriedkavo. Príčina podľa názoru autora spočíva v kvalitatívnom správaní ľudstva a ignorancii zákonov celostnej vedy, ktorá usiluje o skutočnú pravdu. Magnetické pole srdca, ktoré dnešná medicína identifikovala ako doležité nervové centrum, má 500 až 1000 násobne vačšiu intenzitu magnetického poľa ako mozog. 

Mnohí ľudia poznajú, čo urobí zvada dvoch ľudí (alebo láskavé súznenie) - aj to možeme nazvať rezonančný efekt, keď ľudia nahovoria “v zápale debaty” veci, ktoré po “zobudení” z hnevu obaja ľutujú. Úprimné, láskavo milé, úsmevné stretnutie naopak prináša povzbudenie a dobrú náladu. 

 

« predchádzajúci príspevok
Skauting + remeslo = Aplikovaná psychológia na ZŠ
nasledujúci príspevok »
Ponúkame pracovné miesto v Dss-MOSTe


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!