Multidisciplinárne intervencie v rozvode

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 7. 3. 2019 do 8. 3. 2019

Miesto akcie: Žilina


Predstavenie a precvičenie si vybraných kľúčových kompetencií odbornej práce s dieťaťom a rodičmi v kontexte predrozvodovej, rozvodovej a porozvodovej starostlivosti.

Srdečne Vás pozývame na workshop

Multidisciplinárne intervencie v rozvode

 

Obsah vzdelávania: vytváranie kontaktu s klientmi, tvorba kontraktu (formálny, obsahový, psychologický, percepčný, politický), posúdenie a diagnostika systému v kontexte profesie a odbornej role, tvorba intervenčného plánu na základe potrieb a možností členov rodiny aj širšieho systému. Kontrola a pomoc v rozvodovej a porozvodovej spolupráci.

Lektori: Workshop vedú lektori Coachingplus, psychoterapeuti a supervízori s dlhoročnou praxou v oblasti školstva a sociálnoprávnej ochrany detí, Mgr. Vladimír Hambálek a Mgr. Zuzana Zimová

Kedy: 07.03.2019 (09:30 hod – 18:00hod) – 08. 03.2019 (08:30 hod – 15:30 hod)

Kde: Žilina

Cena: 95 €

Workshop je vhodný pre všetky profesie, ktorých sa téma dotýka – pre psychológov, sociálnych pracovníkov, špeciálnych pedagógov, právnikov, mediátorov alebo pedagógov.

V prípade záujmu možnosť workshop akreditovať Slovenskou komorou psychológov - 13 zdravotných kreditov (v prípade Vášho záujmu, prosíme uviesť v prihláške). Školské kredity sú možné len po absolvovaní všetkých modulov vzdelávania Coachingplus.

V prípade záujmu alebo otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na: InstitutVAP@gmail.com alebo telefonicky: 0949 670 650. Tešíme sa na Vašu účasť.

« predchádzajúci príspevok
Požičiame Vám priestory na psychoterapiu/ psychologickú pomoc klientom
nasledujúci príspevok »
Kurz KONFLIKT AKO ŠANCA


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!