Rodinná doska - Familienbrett

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 25. 5. 2019 do 25. 5. 2019

Miesto akcie: Inštitút rodinnej terapie a terapie vzťahovej väzby, Martin


 

Rodinná doska je terapeutický materiál vhodný na diagnostickú a terapeutickú prácu s deťmi a mládežou, s rodinami, ale aj s dospelými. Bola vyvinutá v systémovej rodinnej terapii, ale poskytuje široké spektrum využitia. Jednoduchým spôsobom, pomocou symbolického znázornenia, napomáha klientovi do vhľadu na svoju situáciu a pocitov s tým súvisiacich. Poskytuje široké spektrum využitia pre vyjadrenie vzájomných vzťahov a vnútorných procesov, pri zachovaní nedirektívneho sprevádzania klienta zákutiami jeho života. Umožňuje zobraziť jednotlivé kľúčové osoby v rodine/v tíme, ich vzájomné vzťahy, vnútorné a vonkajšie procesy, predstavy, identifikáciu. Seminár je určený pre psychológov, špeciálnych pedagógov, liečebných pedagógov...

 

Lektorka: PhDr. Lýgia Bátovská

 

Miesto realizácie: priestory Inštitútu rodinnej terapie a terapie vzťahovej väzby v Martine – M.R.Štefánika 48 (v blízkosti kina Moskva, budova oproti potravinám COOP Jednota).

 

Pokiaľ máte akékoľvek otázky, obracajte sa na adresu rodinnaterapia@gmail.com, telefonické dotazy smerujte na Mgr. Moniku Boričovú (0918 933 727).

 

           Ďalšie informácie a prihlášku nájdete na www.rodinnaterapia.sk

 

 

« predchádzajúci príspevok
Vplyv raného detstva na vývin mozgu a správanie dieťaťa
nasledujúci príspevok »
Terapia hrou a filiálna terapia (AKREDITOVANÉ MŠ SR) OBSADENÉ


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!