PRÁCA S DEŤMI S PORUCHAMI SPRÁVANIA-OBSADENÉ

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 20. 2. 2020 do 20. 2. 2020

Miesto akcie: Žilina


 

„Každé dieťa sa rodí s potrebou byť milované a nikdy z toho nevyrastie.“

Frank A. Clark

 

Pozývame Vás na workshop:

 

PRÁCA S DEŤMI S PORUCHAMI SPRÁVANIA

 

Cieľom workshopu je oboznámiť účastníkov s praktickým využitím teórie vzťahovej väzby, ponúknuť pochopenie súvislostí medzi typom vzťahovej väzby a správaním dieťaťa. Súčasťou je i náčrt účinných poradenských a terapeutických postupov pri práci s deťmi s poruchou vzťahovej väzby.

 

KEDY: 20.02.2020 (09:00 hod – 15:30 hod)

KDE: Žilina

ÚČASTNÍCKY POPLATOK: 49 €

LEKTOR: Mgr. Zuzana Zimová, teoreticky aj prakticky sa špecializuje na témy vzťahovej väzby v rodinnom aj inštitucionálnom kontexte. Pracovala ako riaditeľka v Pedagogicko – psychologickej poradni a Centra výchovnej psychologickej prevencie, v občianskom združení Návrat, aj ako supervízorka a metodička poradensko-psychologických služieb a odborných zamestnancov detských domovov na Ústredí práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

Cieľová skupina:

Kurz je určený pracovníkom a pracovníčkam z radov tzv. pomáhajúcich profesií, psychológom, špeciálnym pedagógom, vychovávateľom ako aj študentom a študentkám príslušných odborov.

 

Počet účastníkov je obmezený. O poradí prihlásených rozhodne včasné uhradenie platby. V prípade záujmu alebo otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na: InstitutVAP@gmail.com alebo telefonicky:  0949 670 650.

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

www.institutvap.sk

« predchádzajúci príspevok
Hry s hudbou
nasledujúci príspevok »
Tréning lektorov terapie dotykom


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!