Familienbrett – rodinná doska – workshop

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 22. 1. 2020 do 22. 1. 2020

Miesto akcie: Centrum pre rodinu Kvapka


Familienbrett – rodinná doska – workshop

 

Familienbrett – Rodinná doska – je terapeutický materiál, vhodný na diagnostickú a terapeutickú prácu s deťmi a mládežou, s rodinami, ale aj s dospelými. Bola vyvinutá v systémovej rodinnej terapii, ale poskytuje široké spektrum využitia. Umožňuje zobraziť jednotlivé kľúčové osoby (v rodine, v tíme), ich vzájomné vzťahy, vnútorné a vonkajšie procesy, predstavy, identifikáciu.

Rozdelenie dosky ponúka separačnú dynamiku a hľadanie riešenia, zároveň rodinná doska umožňuje sa na situáciu pozrieť z viacerých uhľov a nadhľadu.

Čo môžete očakávať?

8 hodín teoretického a sebaskúsenostného vzdelávania, zameraného na oboznámenie sa s terapeutickým materiálom, pravidlami a možnosťami jeho využitia.

Pre koho je workshop určený?

Workshop je určený pre psychológov/čky a psychoterapeutov/ky, ktorí sa v svojej práci venujú deťom, rodine, dospelým. Má využitie aj v koučingu a pri vedení tímov, v skupinovej dynamike a v párovej terapii. Workshop je určený pre ľudí, ktorí už majú istú terapeutickú alebo koučingovú prax, výhodou je ukončený terapeutický výcvik.  

Všetky informácie k registrácií nájdete tu.

« predchádzajúci príspevok
Základy krízovej intervencie pre pomáhajúce profesie
nasledujúci príspevok »
Dlhodobý výcvik v gestalt psychoterapii


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!