Hľadám prácu ako psychológ


Dobrý deň,

volám sa  Ema Oriňáková, magisterské štúdium  psychológie som absolvovala v roku 2017 na Prešovskej univerzite v Prešove.  Od toho obdobia som pracovala v oblasti poradenskej psychológie, v neziskovom sektore. Ako koordinátorka linky dôvery pre mladých ľudí so zdravotným znevýhodnením, som mala na starosti vedenie poradenského tímu pri práci s klientmi s rôznym druhom zdravotného znevýhodnenia. V súčasnosti si hľadám prácu  v oblasti zdravotníctva, klinickej alebo poradenskej  psychológie.  Primárne mám záujem o prácu s deťmi a mladými ľuďmi, no som otvorená aj iným  možnostiam. Medzi moje silné stránky patrí  zodpovednosť, tvorivosť, citlivý prístup,  optimizmus, ochota učiť sa a rásť.

Preferujem prácu v Prešove a okolí. Som  však naklonená aj príležitostiam v rámci celej SR a  Českej republiky. V tomto prípade uvítam aj možnosť ubytovania v rámci pracovného zaradenia.

V prípade záujmu Vám rada poskytnem ďalšie informácie o sebe na osobnom stretnutí alebo prostredníctvom e-mailu. Kontaktovať ma môžete na mojej e-mailovej adrese: emaorinakova@gmail.com

Vopred ďakujem za Vaše ponuky.

 

« predchádzajúci príspevok
UMELECKÁ FRAKTÁLNA KRESBA
nasledujúci príspevok »
Voľné pracovné miesto - Psychológ


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!