Psychologia - hlavná veda?


Experimenty lekárov a laboratórií oficiálnych inštitúcií Británie na BBC Earth ukazujú, že tzv. placebo efekt má trvalé liečebné učinky viac ako u 52 % prípadov chronických, dlhodobých, bolestivých ochorení bez vedľajších škodlivých účinkov ako u bežných liekov, podobne ako “placebo operácia” ramena len s náznakom operačného zásahu. 

Psychológia opierajúca sa o Duchovnú vedu, ktorá má viac ako 120 rokov, má ako vysvetlenia, tak aj postupy pre podobné liečebné postupy.

Prelomový archeologický nález v Etiópii v r. 1992-4 pomerne úplnej kostry ARDI z obdobia 4,4 mil.rokov zverejnený Oct, Science v r 2015 potvrdzuje, že vývojčloveka a opice prebiehal paralelne, a teda človek nepochádza z opice. Psychológia na báze Duchovnej vedy, ktorá už funguje viac ako 120 rokov, to tvrdila už od 19.storočia.

Človek nie je nahá opica, aj keď sa tak mnohí správajú. Nové poznatky otvárajú ľudstvu úžasné možnosti, pokiaľ človek vychádza z pravdivých princípov.

Vražednú psychológiu politikov 5 / 2 / 1 talent, teda zakopanie vývoja národa / človeka do jediného talentu hmoty sme videli v 20.storočí napríklad u Hitlera, Stalina, Pol Pota... s ich vražednými mašinériami, alebo keď ekonóm / top manažér vyhlási plnenie plánu na 110% a obetuje tak zdravie a šťastie ľudí aj rodín (v Michalovciach aj všade v priemysle, hlavne v tzv. pásovej výrobe je to bežné), lebo nemajú iné prac.príležitosti.

Voľný čas víkendu ako “plávanie v alkohole”? Lebo ani rodičia ani škola nedali dieťaťu ani hobby ani ideál Zhora?

Namiesto výletu do prírody nočný výlet rodiny do nákupného centra?

Namiesto zdravého ovocia a zeleniny pudinčeky, cukríčky a posadiť dieťa pred telku, aby dalo pokoj?

« predchádzajúci príspevok
Hľadám si prácu ako psychológ
nasledujúci príspevok »
Poruchy autistického spektra – úvod


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!