Civilizácia podpisov autorít?


Doktorka Morganová v skvelej etnografickej knihe o kmeni Aborigingov, Poselství od protinožcú, ktorí požiadali Inteligentný Vesmír, aby mohli odísť z  nezmyselnej spoločnosti plnej pretvárky a klamstva a   Vesmír im vyhovel (nerodia sa im deti, doživajú plní vďaky a radosti), píše o našej civilizácii ako o spoločnosti omáčky. Nevieš čo ješ, lebo podstatné jedlo je skryté pod omáčkou. Takto fungujú výskumy nie podľa hľadania pravdy, ale podľa zdroja finančnej podpory. Namiesto pravdy sú tu podpisy inštitúcie, ktorá má poslanie marketingu, alebo slávy. bez obsahu.

Keďže veda má veľkú autoritu, vyvodzuje z nepravdivých predpokladov (schopnosť vnímania Kozmu je len 0,01% z celého spektra) nepravdivé závery. Z liekov sa tak stali jedy, z pesticídov hromadné vymieranie a narušenie eko reťazca.  Čaj zo zázvora jednorazovo je liek, ale dlhodobo je zdroj psychických porúch.

V našich štúdiach upozorňujeme na silné narušenie zemského magnetizmu kumulovaným biopolom, ktoré má výrazne deštruktívne klimatické účinky, alebo aj zrýchlený posuv magnetického pólu Zeme, ale pravda biofyziky. nikoho nezaujíma.

« predchádzajúci príspevok
VZDELÁVANIE V TERAPII HROU
nasledujúci príspevok »
Online krízová intervencia - akreditovaný tréning pre odborníkov


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!