Dopravné pravidlá energetiky celostného zdravia


Tabuľka "dopravných pravidiel" celostného zdravia, teda fyzického, psychického, sociálneho a duchovného, je napr. na web sirosa.sk - pravý stĺpec - Hildegardine posolstvo:

oči 1,

uši 2,

žalúdok 13,

srdce 11,

ľadviny 12,

pankreas 14,

hrdlo a štítna žľaza 6-8,

zlatá žila 15,

sedacie nervy a kostrč 16,

problémy s členkami 30, 31...

 

   Predovšetkým bázou psychohygieny, psychosomatiky, sú položky 31 - 35, t.j. budovať zvyk vnútornej, pokojnej, tichej radosti 🙂 aj v búrkach života..., ktorý prichádza hlavne modlitbou (napríklad "obyčajné" poďakovanie) a pravidelnou meditáciou a seba analýzou s nadhľadom realistického optimistu

   Poznanie príčiny umožňuje vyliečenie, alebo zmiernenie príznakov choroby, ktorá može byť "stará" roky aj desaťročia, kým sa nezmenia energetické štrukturálne vzorce biopola klienta.

   Podľa Duchovnej vedy výmena buniek organizmu može trvať mesiace aj roky, takže aj zmeny na úrovni fyzického tela sa zaznamenajú až po dlhšom období. Navyše niektoré choroby sa vnútorne energeticky neriešili po generácie a vtedy je liečenie pomalšie. Doležité je však začať zmenu, sby sa problémy neprenášali na ďalšie generácie.

 

   Meditácia sa už dnes stala doležitou súčasťou psychohygieny top manažmentu svetových firiem v oblasti lnformatického priemyslu.

« predchádzajúci príspevok
Holíč_prednáška pre pedagógov o svete integrovaných žiakov
nasledujúci príspevok »
Schématerapia detí a adolescentov - 1. modul


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!