Autentické stretnutia – kruh empatie (uzavretá skupina)

Akcia pre laickú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 16. 9. 2020 do 28. 10. 2020

Miesto akcie: Tallerova 10, Bratislava


Séria 6+1 stretnutí v uzavretej skupine, kde spoločne vytvoríme bezpečný priestor na autentické zdieľanie. V štrukturovaných aktivitách vo dvojiciach ako aj spoločne v skupine budeme trénovať svoju prítomnosť, všímavosť a empatiu. Budeme sa môcť zažívať a skúmať v interakciách s druhými ľuďmi.

16.9.2020, 17:30-20:00 PRVÉ STRETNUTIE
Prvé stretnutie je otvorené a bezplatné stretnutie pre záujemcov o sériu. Slúži ako nezáväzná ochutnávka, po ktorej sa môžete rozhodnúť, či chcete pokračovať ďalej už v uzavretej skupine, alebo nie. V prípade záujmu sa môžete už od začiatku prihlásiť aj na celú sériu – v tom prípade je prihláška záväzná a Vaše miesto rezervované po pripísaní platby na účet (viď info nižšie).

Vstupné: bezplatné / dobrovoľný príspevok
Počet miest je limitovaný a preto je potrebné rezervovať si svoje miesto emailom na info@autentickevztahy.sk alebo cez prihlasovací formulár na http://autentickevztahy.sk/kalendar/.

23.9.-28.10.2020, 17:30-20:00 DRUHÉ až SIEDME STRETNUTIE
Ostatné stretnutia sa uskutočnia každú stredu, v uzavretej skupine záväzne prihlásených účastníkov. Prihlásiť sa do tejto série (v prípade, ak budú voľné miesta) je možné aj bez absolvovania prvého stretnutia, po druhom stretnutí sa už však žiadni ďalší noví členovia nebudú môcť pridať.

Vstupné: 60 eur (celá séria)
Max. počet účastníkov: 6
Prihlasovanie: emailom na info@autentickevztahy.sk alebo cez prihlasovací formulár na http://autentickevztahy.sk/kalendar/.
(Prihláška bude platná a miesto záväzne rezervované po pripísaní platby – najneskôr do 22.9.2020)

« predchádzajúci príspevok
Využitie muzikofiletiky pri práci s deťmi – online
nasledujúci príspevok »
Autentické vzťahy a ja (otvorená miniséria workshopov)


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!