Online - Školská fóbia, úzkosť a strach u detí.

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 22. 11. 2021 do 22. 11. 2021

Miesto akcie: Online cez Zoom


Milí kolegovia, pripravili sme pre Vás odborné semináre na témy, ktoré by Vám mohli pomôcť pri práci a komunikácii s deťmi v školskom prostredí. Celá spoločnosť sa nachádza v situácií, ktorú zažívame prvý krát. Prináša veľa neistoty, napätia a obáv nielen u dospelých, ale aj u detí. Deti veľmi citlivo vnímajú zmeny, ktoré sa okolo nich dejú a nie vždy im rozumejú. Nevedia presne hovoriť o svojich pocitoch, čo ale neznamená že ich neprežívajú. Práve naopak úzkosť a strach sa u nich zvyšuje a ovplyvňuje nielen ich prežívanie, ich myšlienky ale aj ich správanie. Na otázky ako pristupovať k našim deťom, ako s nimi komunikovať a pomáhať im v náročných obdobiach zmeny, sa pokúsime hľadať odpovede počas našich seminárov.

Školská fóbia, úzkosť a strach u detí.

Máte v triede dieťa, ktoré odmieta chodiť do školy? Býva vystrašené a úzkostné? Často sa sťažuje na bolesti brucha alebo hlavy…? Čo sa za jeho správaním skrýva? Ako máme pristupovať k takémuto dieťaťu? Ako komunikovať s rodičmi? Tejto téme sa budeme venovať predovšetkým prostredníctvom praktických ukážok s praxe.

Pokiaľ máte akékoľvek otázky, obracajte sa na adresu rodinnaterapia@gmail.com, telefonické dotazy smerujte na Mgr. Moniku Boričovú (0918 933 727).

www.rodinnaterapia.sk/seminare/jednodnove-seminare-pre-odbornikov/

« predchádzajúci príspevok
Online - Využitie senzorickej integrácie pri problémoch s attachmentom
nasledujúci príspevok »
Účinné a neúčinné stratégie komunikácie s dieťaťom v období puberty ONLINE


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!