Voľné pracovné miesto na RPPS Michalovce


Dobrý deň prajem všetkým.

Rád by som dal do pozornosti voľné pracovné miesto psychológa na referáte poradensko-psychologických služieb (RPPS) v Michalovciach.

Počet pracovných miest : 1 - Pracovná pozícia je na zástup počas materskej dovolenky. Najdlhšie do 14.02.2026.

Nástup : možný od 3.6.2024 alebo dohodou.

Pracovná náplň : 15.08.02 Špecializovaná poradenská pomoc s individuálne stanoveným postupom pri riešení partnerských, rodinných a iných medziľudských vzťahov v rámci opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a psychologická činnosť v oblasti psychologického poradenstva s aplikovaním psychodiagnostických metód a testov.

Plat: 9 platová trieda pri výkonne práce vo verejnom záujme. Po skončení skúšobnej doby dostávate aj osobný príplatok. Výška základného platu sa taktiež odvíja od počtu odpracovaných rokov vo verejnom záujme podľa tabuliek. Zároveň zamestnávateľ poskytuje príspevok na stravu a to vo forme finančného príspevku na účet alebo gastro karty.

Benefity :

• Skúšobná doba 3 mesiace (máte čas zistiť, či Vám daná práca vyhovuje)

• Zapracovanie ako zamestnanec RPPS v rozsahu 2 rokoch, kedy budete postupne spoznávať prácu v tejto oblasti a rozširovať si vedomosti pre prácu s klientelou, pričom budete usmerňovaný metodikom pre dané pracovisko.

• Pružný pracovný čas

• Zamestnávateľ poskytuje hradenú individuálnu aj skupinovú supervíziu a účasť na metodických dňoch + prepláca cestovné a stravné podľa legislatívy.

• Poskytnuté školenie pre prácu v počítačových systémoch nutných pre prácu v inštitúcii.

• Dobrý pracovný kolektív a férový prístup vedenia. S vedením sa da vždy dohodnúť len treba byt voči nim tiež úprimný a férový.

• 7 dni na lekára (ktoré sa dajú rozdeliť aj na hodiny na rôzne dni), 7 dni sprevádzanie rodinného príslušníka a 3 sick days nad rámec zákona.

• Pracovisko sa nachádza hneď v centre mesta, takže máte všetky typy služieb blízko + ak dochádzate z iného mesta hneď blízko sú autobusové zastávky pri OC Zemplín.

• Vlastná kancelária (všetci psychológovia majú vlastnú kanceláriu, kde poskytujú svoje služby bez vyrušovania)

• Napriek zástupu na MD sa jedná o kmeňového zamestnanca a nie projekt, takže nie ste na pracovnom mieste závislý od schválenia pokračovania projektu.

• V rámci zapracovanie budete, tiež navštevovať iné pracoviská RPPS a rovnako na skupinovej supervízii a metodických dňoch môžete spoznať veľa ďalších odborníkov a budovať pracovné siete a kontakty.

Požiadavky:

Minimálne vzdelanie uchádzača: II. stupeň VŠ v odbore psychológia (jednoodborové štúdium), resp. ekvivalentný doklad podľa predpisov platných v rámci krajín EU.

Prax: prax v obdobnej problematike vítaná (vhodná aj pre absolventa)

Jazykové znalosti: AJ výhodou

Počítačové a iné znalosti: Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Outlook, Microsoft Office Powerpoint, Internet – sú výhodou.

Požadované schopnosti a osobnostné vlastnosti: schopnosť tímovej spolupráce, komunikatívnosť, analytické a koncepčné myslenie, schopnosť zvládať stres a záťaž

Pre Viac informácii kontaktujte personálne oddelenie ÚPSVaR Michalovce : JUDr. Valentína Pivovarníkova, Ing. Janka Ihnátová Telefón: 056/2440122 , 056/2440121

mail : Valentina.Pivovarnikova@upsvr.gov.sk, Janka.Ihnatova@upsvr.gov.sk

« predchádzajúci príspevok
Ponuka práce v ambulancii klinickej psychológie v Prešove
nasledujúci príspevok »
Hľadám si prácu - školský psycholog


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!