Študenti a iní! Ponúkame pracovné miesto:


Študenti a iní! Ponúkame pracovné miesto:

Dom sociálnych služieb – MOST, n.o. hľadá nového kolegu/gyňu na pozíciu: kľúčový pracovník zariadenia podporovaného bývania pre dospelých ľudí so závažnými duševnými poruchami v Bratislave

Stručná charakteristika organizácie

Dss – MOST, n.o. už 23 rokov poskytuje sociálne a psychologické služby ľuďom s duševnými poruchami a ich príbuzným. Našou víziou je fungujúci systém komplexných  komunitných služieb, ktorý poskytne ľuďom s duševnou poruchou podporu – s rešpektom k ich špecifickým možnostiam a individuálnym potrebám.

Cieľom našej práce je podpora a pomoc ľuďom znevýhodnených závažnou duševnou poruchou a ich rodinám. Sprevádzame klienta na jeho ceste k samostatnosti, na ktorej ho podporujeme už od pobytu v nemocnici tak, aby zvládal problémy bežného života a dosiahol podľa možností svoje rozvojové ciele. 

Druh pracovného pomeru: dohoda, vhodné aj pre študenta vysokej školy , 2.stupňa
Nástup do práce: Ihneď
Ponúkaný plat: 3€
Náplň práce: individuálna práca s klientom na jeho individuálnom pláne na byte Podporovaného bývania a v teréne; vedenie/ účasť na  malých a veľkých komunít s obyvateľmi  bytu; vyhodnotenie spoločne s klientom a príbuznými; telefonické pohotovostné služby mimo pracovnú dobu; účasť na odbornej porade a supervízii spoločne s pracovníkmi Rehabilitačného strediska

Výhody pre zamestnanca: Zaškolenie, možnosť z časti pracovať z domu, spolupracujúci kolektív, flexibilný pracovný čas
Požiadavky na zamestnanca:  Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v odbore sociálna práca alebo psychológia (iné podobné odbornosti v zmysle zákona). Dobrá znalosť duševných porúch a duševného zdravia. Dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť a zmysel pre tímovú spoluprácu, schopnosť riadiť ľudí, flexibilita.Vítaná je pracovná skúsenosť s dospelými užívateľmi psychiatrických služieb a základná znalosť zákona o sociálnych službách.

Miesto práce:
Bratislava (Petržalka, Dlhé diely, Dúbravka)
Informácie pre uchádzača:
Štruktúrovaný životopis a motivačný list zasielajte na mailovú adresu info@dss-most.sk . Uzávierka pre prihlášky je 26.02.2018. Na osobný pohovor pozveme len vybraných uchádzačov.

Adresa
Dom sociálnych služieb – MOST, n.o.
Haanova 10, 851 04 Bratislava
tel.: +421911 404 656
Mail: info@dss-most.sk
Web: www.dss-most.sk

« predchádzajúci príspevok
Hľadáme sociálneho teraputa
nasledujúci príspevok »
Ako lepšie porozumieť emóciám pomocou arteterapie


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!