OZ Zvuky cez ruky


Občianske združenie Zvuky cez ruky Vás pozýva do Etnobubnovej školy.

Etnobubnová škola vás zavedie do sveta rytmov z celého sveta a krok po kroku vám ukáže ako cítiť, vytvoriť a udržať rôzne rytmy.

V Etnobunovej škole stretnete ľudí z rôznych kútov Slovenska a sveta. Hodiny vedú skúsení lektori, ktorí okrem toho, že sa venujú vzdelávaniu, pôsobia v rôznych hudobných zoskupeniach.

Vyučujeme v malých skupinkách s individuálnym prístupom. Vytvárame priestor pre začiatočníkov, pre pokročilých, pre tých, ktorí sa chcú bubnom a perkusiám venovať profesionálne, rekreačne alebo chcú rytmiku a bubnovanie využiť pri práci s ľuďmi. Bubnovanie uvoľňuje stres, podporuje koncentráciu, tvorivosť, jemnú a hrubú motoriku, matematické myslenie a spoluprácu v skupine. Prvé výsledky hrania sa dostavia pomerne rýchlo, za pár hodín tréningu dokážete udržať jednoduchý rytmus a zapojiť sa do skupinového hrania. Hrou v skupine vám chceme priniesť zážitok a radosť z hudobnej komunikácie a sebavyjadrenia.


Nové kurzy otvárame 12.2.2007. Viac sa o týchto kurzoch dozviete na www.zvukycezruky.sk Taktiež Vás pozývame na Bubnovačka Orchestra, ktorá sa bude konať 8.2.2007 od 1900 v DK Lúky. Bude to interaktíva jam session, nepotrebujete vlastný hudobný nástroj ani predošlé skúsenosti s bubnovaním.

Projekt Etnobubnovej školy je prvý svojho druhu na Slovensku. Viac informácii získate na www.zvukycezruky.sk

« predchádzajúci príspevok
Vrstevnické vzdělávání v nízkoprahových klubech
nasledujúci príspevok »
Česko - slovenská konferencia s medzioborovým dialógom


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!