Deň otvorených dverí v zariadení resocializácie drogovo závislých osôbObčianske združenie Návrat - resocializácia drogovo závislých osôb pozýva na kultúrno-športové stretnutie v priestoroch zariadenia.

Kedy: 1. júna 2007, v čase od 8:00 do 18:00

Kde: Kráľová pri Zvolene 540

Ako nás nájdete:

Kráľová je dedina vzdialená približne 8 km od Zvolena. Najlepšie sa k nám dostanete vlastnou dopravou, tak že sa vo Zvolene dostanete sa na smer Detva a odbočíte doprava pri sídlisku Sekier.(odbočka na Kráľovú je riadne označená tabuľou). Po prejdení dedinou je potrebné ísť po ceste ďalej bez odbočovania asi 1,5 km až k drevenej autobusovej zastávke. Zariadenie OZ Návrat sa nachádza napravo od zastávky smerom do kopca. Tí, ktorí nemajú možnosť prísť vlastnou dopravu môžu použiť MHD Zvolen.


Program akcie:

Počas dňa otvorených dverí si môžete prezrieť priestory zariadenia a porozprávať sa s terapeutmi a klientami zariadenia. Budú pozvaní takisto abstinujúci klienti, ktorí sa tu v minulosti doliečovali. V priebehu dňa sa môžete zapojiť do spoločných športových podujatí a prezrieť si výtvarnú výstavu. Vystavované práce vytvorené počas arteterapie pod vedením Jany Vatrálovej sú osobnou výpoveďou našich klientov o ceste z hlbín závislosti smerom k novému životu.


Kontakt:

Jana Vatrálová: 0918/47 06 10 , e-mail: jvatralova@zoznam.sk
« predchádzajúci príspevok
Terapia pevným objatím
nasledujúci príspevok »
Intervenčné programy v perspektíve rôznych prístupov


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!