Zuzana Hutníková

<< Mária Hutlasová <<  >> Silvia Hvizdáková >>

1 príspevok

bez názvu

Poradňa, Zuzana Hutníková
Kedy: 28. 12. 2010
Poradňa

Potrebujem súrne poradiť!!! ...

Zruš záložku | # zobrazení: 3534


Najnovšie komentáre ku príspevkom od: Zuzana Hutníková

Katarina Mrazova 6. 1. 2011 22:12:59

Zdravim Vas,

no ja si myslim, ze ak s tym nema problem Vas partner, nemali by ste ho mat ani vy. No skutocnostou vsak je, ze maloktora zena, takto preziva orgazmus a je to skor taka vynimka, ktora sa v muzstvom svete velmi berie, ako deviza. ako nieco, co ma malokto.

Uz teraz Vam vsetky zeny zavidia, ktore nemaju takyto prejav orgazmu. Prajem vela krasnych a vzrusujich zazitkov

S pozdravom mgr.Katarina Mrazova


Juraj V 29. 12. 2010 06:22:29

Radšej sa ani neopýtam koľko máš rokov, lebo v 8-9.ročníku na základných školách o tom chodia dávať prednášky obvodný doktori, prípadne iný doktori ako napríklad špecializovaný sexuólogovia, ktorých si podla uváženia nato učitelia zavolajú.


Juraj V 29. 12. 2010 06:17:36

Potom je u žien ešte tvorená tekutina aj mimo času orgazmu pri pohlavnom vzrušení, ktorá má zaisťovať kĺzavosť, resp. znižovať trenie, čím ulahčuje vstupu penisu do pošvy a znižuje možnosti odresnín pri vzájomnom trení. V neposlednom rade aj ulahčuje plávať speriám.


Juraj V 29. 12. 2010 05:38:09

Zo žlazy pri orgazme samozrejme nestrieka moč.


Juraj V 29. 12. 2010 05:34:45

Výstrek obvikle sprevádza vnútrovaginálny orgazmus zo žlazy, ktorá sa nachádza v 3-5.cm hĺbke.

Ak išlo o to, čo si obaja myslíme, tak by museli byť splnené 2.podmienky:

1. Mal by sa zhodovať čas, kedy prebiehal introvaginálny orgazmus s časom uvoľnenia žlazy, teda nastaním výstreku zo žlazy.

2. "Tá" žlaza je umiestnená vo vnútri na prednej stene vagíny, takže výstrek by mal byť odtiaľ.

Toto asi nevieš rozpoznať nielen kvôli predchádzajúcemu napätiu, či kvôli tomu, že mozgu niečo hlásilo príliš veľké množstvo neurónových ukončení v oblasti...

Tekutina vystrekujúca zo žlazy sa hromadí v stene medzi vagínou a močovým mechúrom, takže pri prekrvení a následnom hromadení tvoriacej sa tekutiny pred výstrekom žlaza začne tlačiť na močový mechúr. Tlak síce nieje nič extra, ale stačí nato, aby ho zaregistrovali aj neurónové ukončenia mechúra a pri výstreku sa teda uvoľní nielen žlaza z, ktorej je striekané, ale uvoľní sa aj tlak na stenu močového mechúra.

Funguje to aj naopak. Niektoré ženy pred sexom schválne nechodia na malú potrebu, pretože mechúr im bude zase naopak tlačiť na žlazu. Nedovolí bodu G, aby sa prehýbal smerom k mechúru, kvôli čomu by mal byť viac drážnený.

Zhrnutie:

Nešlo o moč. Na introvaginálny orgazmus s výstrekom si ženy obvikle nesťažujú. Ale niesi prvá, ani posledná, ktorá ho máva a hambiť sa za to je rovnako primerané, ako za zvlhnutie pri vzrušení, alebo u muža za mužskú ejakuláciu.


Žiadne komentáre od: Zuzana Hutníková