Barbara Boleyn

<< Matej Boldiš <<  >> Martin Bolg >>

žiaden príspevok

Žiadnie komentáre ku príspevkom od: Barbara Boleyn


Najnovšie komentáre od: Barbara Boleyn

Barbara Boleyn 22. 9. 2016 10:52:15

Vzťahy s rodičmi sú vždy ťažké. Vlastne ako všetky vzťahy. Mama ťa ľúbi a to, že ťa ignoruje je len truc. Ver mi, poznám to. Nevieš si predstaviť, aké škaredé veci mi moja mama neraz povedala. No ony to nikdy nemyslia vážne. Povedia to len z hnevu alebo zo smútku. Keď vidia, že ich deti nerobia to, čo by od nich chceli alebo robia niečo podľa seba, samozrejme, že s tým nie sú spokojní. Tvojej mame pochopiteľne vadí, že si sa začala priateliť s ľuďmi, ktorí húlia a pijú. Chce, aby si smerovala dopredu a bola úspešná v živote. Teraz sa bojí toho, že ťa stiahnu ku dnu. Musíš mame ukázať, že bojuješ, že ti záleží na tvojej budúcnosti a na tom, aby ste spolu vy dve vychádzali. Takže nevzdávaj to. Buď rada, že tu svoju mamu stále máš. 


Barbara Boleyn 22. 9. 2016 10:47:06

Rozhodne na neho nekrič ani nerob scény. Muži neznášajú hysterické záchvaty a slzy. Jednoducho je to sebec. Ako každý chlap. Z prípadov, ktoré som zažila alebo o ktorých som počula, neexistuje chlap, ktorý by nebol sebecký. Zaujíma ich hlavne ich ego a ich podstata. Tak to jednoducho je. No ale každý človek je sebec, nechcem krivdiť mužom. Takisto sa niektorých z nich nedá pochopiť. Nielen my ženy sme komplikované bytosti. V takejto situácii je lepšie byť ľahostajná. Netráp sa kvôli tomu, že ťa ignoruje. Ubližuješ tým akurát sebe. Ži si svoje. Venuj sa svojim aktivitám. Nebuď na nikom nikdy závislá. Musíš fungovať aj samostatne. Takéto stresy a nervy ti akurát ublížia. Pravdepodobne si on ani neuvedomuje, čo ti tým spôsobuje. Myslí hlavne na seba. Takže hlavu hore. Funguj normálne akoby sa nič nedialo. Ži hlavne svoj život. 


Barbara Boleyn 11. 4. 2016 06:14:23

Prečo ho chceš nútiť, aby ťa mal rád. Ak nás niekto rád nemá, nedonútime ho. Je to na ňom. A ani ten človek to nedokáže ovplyvniť. Ani ho nepoznáš, len si myslíš, že ho poznáš. Tieto internetové známosti sú práve o tom. Treba ich brať s rezervou a len sa na tom baviť. Choď radšej von a spoznávaj ľudí. Zameraj sa na niekoho iného. Nie je to jediných chalan pod slnkom. Aký zmysel má zomierať za niekým, kto o teba nestojí. Práve odmietnutie nás posilňuje. Ukazuje nám, že sú aj iné možnosti a ty by si tie iné možnosti mala ísť hladať. Prajem veľa šťastia.


Barbara Boleyn 11. 4. 2016 06:08:23

Nie si zamilovaná, to je jasné. Niekedy naozaj láska nepríde hneď, no ak nepríde ani po roku, myslíš, že je to ešte  v poriadku? Nie je to fér hlavne voči tvojmu priateľovi. Je veľa prípadov, v ktorých sa dávajú dokopy najlepší priatelia. Nie je medzi nimi láska ako hrom, no majú sa radi a podporujú sa. Ani toto evidentne nie je Váš prípad. Si s ním, lebo nechceš byť sama, páči sa ti pozornosť, ktorej sa ti predtým nedostávalo a nechceš sa jej vzdať. Rozumiem, my ženy sme takéto. Ale je to len čistá márnivosť a obava zo samoty. Ale šťastnou ťa to nerobí. Čo ak sa predsa len do niekoho zamiluješ. To ho len tak opustíš? Nebolo by fér jednať s ním narovinu  a skončiť to čím skôr? Normálne sa s ním porozprávaj a všetko mu vysvetli. Budeš férová k Vám obom a ty sa konečne oslobodíš.