ŽIVOTNÉ MAPY na Slovensku

Akcia pre laickú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 23. 2. 2015 do 23. 2. 2015

Miesto akcie: PANTA RHEI Bratislava Vysoka/Poštová


ŽIVOTNÉ MAPY na Slovensku

ŽIVOTNÉ MAPY
brána na ceste k umeniu  žiť šťastne- unikátna metóda

Predstavíme vám novú terapeuticko-diagnostickú metódu ŽIVOTNÉ MAPY. Dozviete sa, čo táto metóda dokáže a s čím vám, vašim deťom a rodine môže pomôcť.

 

Bratislava - pondelok 23.2. 2015, o 17-19 hod,
PANTA RHEI Poštová/Vysoká

 

Životná mapa - DETSKÁ
Prináša  rýchlu pomoc rodičom a ich deťom. Je uceleným nástrojom k pochopeniu sveta dieťaťa, jeho  vnímania problémov a konfliktov, ktoré zažíva, ale nedokáže ich vyjadriť alebo zdravo spracovať. Je veľkým pomocníkom pre rodičov v mnohých oblastiach života. Pomáha veľmi rýchlo a efektívne s problémami ako je napr. hyperaktivita, problémy v škole, sťahovanie, rozvod a pod.

 

 

ŽIVOTNÁ MAPA

Je unikátna metóda, ktorá dokáže analyzovať a definovať pojem osobného šťastia. Umožní zbaviť sa starých záťaží, pochopiť princípy opakovaných chýb, kritické životné body, životné ciele, skutočné prínosy udalostí a javov. Dokáže odhaliť podvedomé procesy, ktoré obmedzujú náš rozvoj. Jej výhodou je, že pracuje s našim životným príbehom ako celkom.

 

 Životná mapa - DOSPELÁ
Je určená k poznaniu, pochopeniu a prijatiu samého seba. Mapy pre dospelých sa vracajú  do detstva, kde nachádzajú a transformujú  získané vzorce a programy, ktoré s nami rastú a zasahujú nám do  všetkých oblastí nášho dospelého života. Nájdete v nich všetko, čo potrebujete k vlastnej stabilizácii a transformácii svojho osobného života.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« predchádzajúci príspevok
Akreditovaný vzdel. program Intervenčné stratégie v kontexte poradenského procesu v práci s deťmi
nasledujúci príspevok »
Beseda k unikátnej metóde ŽIVOTNÉ MAPY spojená s autogramiádou novej, nielen detskej knihy


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!