LIMBICKÝ ODTLAČOK / liečenie vnútorného dieťaťa

Akcia pre laickú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 11. 11. 2017 do 12. 11. 2017

Miesto akcie: Košice, Rodinné centrum Haliganda


LIMBICKÝ ODTLAČOK - liečenie vnútorného dieťaťa


Limbický odtlačok je pamäťová stopa v našom tele , z čias počatia, prenatálneho vývinu,pôrodu a detstva. Zážitky z týchto citlivých období nášho života sú určujúce pre kvalitu života človeka. Hovorí sa, že život dieťaťa začína v dome starých rodičov, pretože z prostredia, v ktorom sme vyrastali, si do svojej každodennosti nesieme množstvo presvedčení o sebe a osvete. Tieto, často dysfunkčné vzorce blokujú človeka na mnohých úrovniach a ovplyvňujú naše vzťahy - k sebe, k iným ľuďom, k svetu.

Práca s limbickým odtlačkom je o rozpoznaní toho čo je skutočne naše a prepustení tých presvedčení a vzorcov správania, ktoré nám neslúžia. O ochote stretnúť sa s bolesťou v nás a premeniť ju na poznanie a skúsenosti, na ktorých môžeme vyrásť. O odpustení, zmierení, uvoľnení a rozpoznaní darov , ktoré sú za bolesťou skryté. O návrate k vnútornému mieru, láske a radosti a dôvere v našu schopnosť zažívať hlboké vzťahy.

Pozývame vás na spoločné liečivé plynutie v bezpečnom prostredí malej skupiny s lektorkami Taťjánou Horkou a Zuzanou Bajkaiovou. Seminár je určený laickej aj odbornej verejnosti,  bez vekového obmedzenia, ženám aj mužom, každému, kto chce žiť život vedome a  otvoriť sa vnútornej slobode.

"V láskavej a bezpečnej atmosfére, ktorú Zuzka a Taťjanka vytvorili, som mohla spätne prežiť svoje narodenie, tentokrát rovno do prijímajúceho, teplého a mäkkého náručia, v ktorom som mohla spočinúť, koľko som potrebovala. Pomocou práce s pamäťou tela a všetkých jeho zážitkov sa moja dušička vyplakala a tým morom sĺz mohla očistená a posilnená vykročiť na svoju cestu. Skutočne hlboký, silný no zároveň jemný zážitok. Ďakujem. ❤️" / Soňa, účastníčka jedného z našich seminárov

Termín: 11 - 12.11. 2017

Poplatok : 79EUR
 
Košice, RC Haliganda Košice

PRIHLÁSENIE : zubajka@gmail.com

MUDr.Taťjána Horká – psychiatrička a psychoterapeutka s 25 ročnou praxou , lektorka mnohých workshopov, terapeutických seminárov, absolventka výcvikov v rodinnej a systemickej psychoterapii, v hypnóze, v Terapii pevným objatím a mnoho ďalších. Aktuálne sa okrem súkromnej praxe v Brne / individuálna, párová a rodinná terapia / venuje prednáškovej činnosti, seminárom Matky a dcéry , Cisárovné, Rebirthing / rehabilitácia pôrodných zážitkov a projektu Jdeme společne-akreditované vzdelávanie pre pedagogických pracovníkov.

Mgr.Zuzana Bajkaiová – magistra sociálnej práce so zameraním na psychoterapiu s resocializáciou, dula, terapeutka , od roku 2008 sprevádza ženy v období tehotenstva, pri pôrodoch a v šestonedelí. Podporuje rodičov v čase, keď štartujú svoje rodičovské roly, venuje sa témam vedomého rodičovstva , dlhodobým dopadom pôrodu na život človeka, témam limbického otlačku a liečenia vnútorného dieťaťa., rehabilitácie pôrodných zážitkov/Rebirthingu / sprevádza jednotlivcov a rodiny v krízach.
« predchádzajúci príspevok
Pokakávanie u 6rocneho syna
nasledujúci príspevok »
LIMBICKÝ ODTLAČOK / liečenie vnútorného dieťaťa


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!