Využitie projektívnych terapeutických nástrojov pri práci s deťmi

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 4. 5. 2022 do 1. 6. 2022

Miesto akcie: Inštitút rodinnej terapie a terapie vzťahovej väzby, Martin


Dátum a čas: (6- dňové vzdelávanie)

04. – 06. 05. 2022 (09.00 – 15.30)

30.05.-01.06.2022 (09.00 – 15.30)

Miesto: - priestory Inštitútu rodinnej terapie a terapie vzťahovej väzby v Martine – Československej armády 3, Martin 036 01 (v blízkosti Polikliniky ZŤS)

Anotácia: Počas seminára sa účastníci oboznámia s jednoduchými a kreatívnymi projektívnymi terapeutickými technikami pre efektívne zapojenie dieťaťa do terapeutického procesu. Zoznámia sa s nápaditými spôsobmi ako s deťmi komunikovať o náročných témach. Seminár obsahuje ukážky aktivít, hračiek, hier, senzorických pomôcok, pomôcok na hranie rolí a pracovných listov, ktoré otvárajú komunikáciu s dieťaťom a pomáhajú pri diskusii týkajúcej sa zistenia jeho názorov, prianí a pocitov.

Seminár je zameraný:

- zvýšenie kompetencie v oblasti zisťovania názoru dieťaťa inak než rozhovorom (využitie kreatívnych a hravých techniky, na ktoré deti pozitívne reagujú)

- získanie praktických terapeutických nástrojov pre zisťovanie názorov dieťaťa, ich vyhodnotenie a zohľadnenie v rozhodovacích procesoch

- na možnosti ako podporiť u detí diskusiu o pocitoch, rodine a o ambíciách do budúcnosti

- ako vytvoriť priestor na diskusiu o zložitých situáciách, ako počúvať názory dieťaťa a zapojiť ich do rozhodovacích procesov, ktorých sú súčasťou

Pokiaľ máte akékoľvek otázky, obracajte sa na adresu rodinnaterapia@gmail.com, telefonické dotazy smerujte na Mgr. Moniku Boričovú (0918 933 727).

Bližšie informácie:

www.rodinnaterapia.sk/seminare/vyuzitie-projektivnych-terrapeutickych-nastrojov-pri-praci-s-detmi/

« predchádzajúci príspevok
pracovná príležitosť
nasledujúci príspevok »
Absolvenská prax


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!