VÝKLAD SNOV - Čo sú sny a ako im porozumieť?

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 7. 11. 2018 do 7. 11. 2018

Miesto akcie: Bratislava, KC Dunaj


Prednáška zrozumiteľným jazykom, na podklade najnovších vedeckých poznatkov, vysvetľuje funkciu snov v psychike jedinca a ich pôvod. Na názorných ukážkach preukazuje mechanizmus tvorby snov a podstatu zobrazovaných snových obrazov. V ďalšej časti prednáška predstavuje základné a prehľadné kroky, ktorými môžeme odkryť skrytý význam snov. Taktiež prináša množstvo ukážok a príkladov pri práci so snami, vďaka ktorým bude mať účastník ucelenú predstavu o výklade snov.

 

Prednáška využíva v prvom rade najaktuálnejšie poznatky z výskumov spánkových laboratórnych štúdii, pričom využíva a syntetizuje východiská viacerých psychoterapeutických škôl vrátane hlbinnej psychológie, daseinanalýzy, či geštalt psychológie. Je určená pre odborníkov využívajúcich sny vo svojej každodennej psychologickej praxi, rovnako aj pre laickú verejnosť.

 

Povedie: PhDr. PaedDr. Dušan Fábik - autor viacerých štúdií v problematike snívania. Niektoré z nich sú dostupné v elektronickej verzii časopisu Psychatria-Psychoterapia-Psychosomatika. Viac o prednášajúcom na bratislavapsycholog.sk.

Miesto konania: KC Dunaj (4. poschodie), Nedbalova 3, 81101 Bratislava

Trvanie: 18.00 - 20.00

 

Účastnícky poplatok: 8 eur

Predaj vstupeniek TU.

Pre viac info. volajte na  tel.: 0949 033 862

« predchádzajúci príspevok
Fyzika a smrť
nasledujúci príspevok »
Hľadám prácu Bratislava


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!