DIAGNOSTIKA ŠKOLSKEJ ZRELOSTI v Partizánskom_v termíne 2020

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 13. 3. 2020 do 13. 3. 2020

Miesto akcie: Partizánske


DIAGNOSTIKA ŠKOLSKEJ ZRELOSTI v Partizánskom_v termíne 2020

Pozývame Vás na odborný workshop

zameraný na špeciálno-pedagogickú diagnostiku

školskej zrelosti

 

Workshop s názvom „Špeciálno-pedagogická diagnostika školskej zrelosti“ ponúka neštandardizovaný test školskej zrelosti a praktické odskúšanie diagnostického procesu školskej zrelosti detí s ohľadom na kvalitu diagnostických testov, ich aktuálnosť a dostupnosť (ako aj praktické odskúšanie si jednotlivých testov s vyhodnocovaním) pre špeciálneho pedagóga.

 

Počas workshopu analyzujeme diagnostické batérie, hodnotenie a posúdenie školskej zrelosti, ako aj kazuistické štúdie prostredníctvom modelových situácií diagnostického procesu. Zároveň je prezentovaná neštandardizovaná metóda špeciálno-pedagogickej diagnostiky školskej zrelosti detí. Účastník kurzu obdrží aj materiál k diagnostike školskej zrelosti. 

Cieľová skupina workshopu: špeciálne pedagogičky z poradenských a výchovných zariadení, školské špeciálne pedagogičky, študenti špeciálnej pedagogiky. 

Termíny kurzu realizovaný v Partizánskom:

 

13. marec 2020 (PIATOK), v čase od 10:30 do 16:00 hod.

 

Cena: 46 €

Miesto konania: PARTIZÁNSKE

 

Kontakt a prihlásenie: sukromnecentrum.pe@gmail.com

 

Prihlasovanie údaje musia obsahovať:

 

=predmet emailu: workshop skolskej zrelosti_13032020

 

=meno, priezvisko, titul

 

=škola / inštitúcia / zariadenie (napr. MŠ Topoľčany)

 

=telefónny kontakt  

 

Lektor vzdelávania a autorka programu: Svetlana Síthová špeciálna pedagogička zo Súkromného centra Mirabilis. Absolventka stimulačných a rozvíjajúcich programov Dr. Sindelar, Feuertseinovo inštrumentálne obohacovanie, Kupoz, Kuprev, Sfumato, Cez rozprávku do školy, Aby sme si rozumeli, FEI Basic, Ja na to mám, Step by step, FreD, Kuriatko sa písania nebojí... Riaditeľka Súkromného centra Mirabilis, autorka stimulačných, korekčných a rozvíjajúcich programov Mirabilis, predsedníčka sekcie centier pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Asociácií špeciálnych pedagógov škôl a poradní v SR. Spoluorganizátorka špeciálno-pedagogických konferencií zameraných na inklúziu, diagnostiku a vzdelávanie. Autorka programu je držiteľka ocenenia "Talent poradenstva 2019", ktorý získala pod záštitou Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie. Viac o autorke na www. sukromnecentrumpe.sk 

 

TEŠÍME SA NA OBOHACUJÚCE A PODNETNÉ STRETNUTIE

 

« predchádzajúci príspevok
Princíp attachmentu - vzťahovej väzby v práci s ohrozenými rodinami
nasledujúci príspevok »
NOVINKA_Korekčný program pre žiakov so ŠVVP na II. stupni ZŠ


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!