Práca s telom z perspektívy Geštalt psychoterapie

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 22. 11. 2019 do 23. 11. 2019

Miesto akcie: Bratislava – Stupava, Intersport hotel Stupava


Program, obsah, štruktúra seminára: Dvojdňový workshop ponúka účastníkom príležitosť zažiť na sebe a taktiež rozšíriť si svoje skúsenosti o skúsenosti a spomienky pamäti tela, ako sa telo prejavuje cez osobnosť a ako nám telo môže poskytnúť informácie o sebe samom a svojej minulosti. Budeme venovať pozornosť pozícii tela, dychu, hlasu a pohybu tela, čím sa môžeme viac podporiť a dosiahnuť oveľa integrovanejší prístup pri našej terapeutickej práci. 
Workshop bude pozostávať z teórie, praktických ukážok a taktiež bude príležitosť na diskusiu za účelom integrovania si klinickej práce s prezentovanou teóriou. Teória bude prezentovaná cez zmes Gestaltu a iných terapeutických modalít pracujúcich s telom. V závislosti od času, bude taktiež možnosť vyskúšať si prácu v skupine a pracovať pod supervíziou. 
V prípade potreby, bude workshop simultánne prekladaný z angličtiny do slovenčiny.

Účastnícky poplatok: 300 Eur

Prihlásiť sa je potrebné cez webový formulár na https://seminare.psycheeduca.sk/. S prihláškami a otázkami sa môžete obrátiť aj na Mgr. Štefan Vanko, č.t. : 0907711543, e-mail: stefanvanko@gmail.com.

LEKTOR: Kevin McCann sa narodil v Lurgane, v Severnom Írsku. Vyštudoval Univerzitu v Korku, so špecializáciou v Geštalt terapii a postgraduálne štúdium v integratívnej psychoterapii. 
Ďalšie vzdelávanie absolvoval v Gestalt Associate Training Los Angeles (G.A.T.L.A.), kde získal certifikát Geštalt terapeuta v roku 2011. Je výcvikový tréner na letných rezidenčných tréningových programoch v párovej terapii pod gesciou G.A.T.L.A.. Kevin veľa cestuje a prednáša o Geštalt terapii, v Írsku i v zahraničí, a taktiež robí trénera a prednáša v niekoľkých inštitútoch Geštalt psychoterapie.
Je akreditovaný supervízor a má 30-ročné skúsenosti so vzdelávaním a výcvikmi. Je stálym členom Írskej asociácie pre poradentstvo a psychoterapiu, Slovinskej asociácie pre Geštalt psychoterapiu a Európskej asociácie pre Geštalt psychoterapiu. Je spoluzakladateľ Írskeho tréningového Geštalt inštitútu, ktorý ponúka výcvik v Geštalt terapii.
Kevin má vlastnú psychoterapeutickú prax, kde pracuje s individuálnou a párovou klientelou a taktiež pracuje ako konzultant / supervízor pre psychoterapeutov aj mimo Írska.

« predchádzajúci príspevok
Centrum pre deti a rodiny Lučenec - informácia o voľnom pracovnom mieste
nasledujúci príspevok »
Online krízová intervencia - akreditovaný kurz


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!