Partnerská komunikácia

Akcia pre laickú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 8. 6. 2019 do 8. 6. 2019

Miesto akcie: DA v BA, Koceľova 17, Bratislava


Celodenný interaktívny workshop pre jednotlivcov aj páry.

Akoby ste každý hovorili iným jazykom. Myšlienky akosi neprechádzajú, hoci hovoríte. Cítite sa nepochopene. Ste spolu a predsa sami.

Nemusí to tak byť. Naučte sa lepšie komunikovať, rozumieť reči tých, na ktorých vám záleží. Príďte, zapracujte na sebe a začnite komunikovať inak. S partnerom, ale aj s deťmi či rodičmi. V prvom vzťahu, alebo v druhom či ďalšom pokuse. Buďte autentickejší, namiesto strachu si do rozhovorov prineste slobodu. Vytvorte priestor pre hlbšiu otvorenosť a porozumenie.

Pracovať budeme v malej skupine najviac 12 účastníkov. Na začiatku bude krátky úvod a priestor na zamyslenie, potom budeme pracovať len prakticky na vašich vlastných témach a životoch. V cene je malé občerstvenie. Počítame s prestávkou na obed (ten si účastníci hradia sami).

Ceny:
70 € za jednotlivca a 110 € za pár pri platbe do 3.6.
80 € za jednotlivca a 125 € za pár pri platbe neskôr

Začiatok 8.6. o 10:00, koniec o 18.00.

Prihlasovanie mailom na adrese davba@davba.sk

Workshop vedú Martin Zambor a Natália Bajánková, terapeuti a vedúci podporných skupín pre rodiny a vzťahy. Sú absolventmi výcviku v daseinsanalytickej komunitno-skupinovej psychoterapii a majú vlastnú terapeutickú prax v Bratislave. V súkromí sú partnermi.

« predchádzajúci príspevok
Ekonómia v psychológii?
nasledujúci príspevok »
Centrum pre deti a rodiny Lučenec - informácia o voľnom pracovnom mieste


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!