METÓDA FRAKTÁLNEJ KRESBY - Pokročilý cyklus

Akcia pre laickú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 27. 10. 2019 do 27. 10. 2019

Miesto akcie: Bratislava - Centrum Svet možností


 

Pozývame Vás na nadstavbové vzdelávanie v rámci Metódy Fraktálnej kresby do Bratislavy, dňa 27.10.2019 v Centrum Svet možností, na ul. Tehelná 25.

POKROČILÝ FRAKTÁLNY CYKLUS

 

Určený je pre tých, ktorý už absolvovali Úvodný program diagnostickej kresby alebo už majú za sebou Intuitívny cyklus tzv. ľahší program a chcú sa profesionálnejšie venovať Fraktálnej kresbe.

 

Je presne určený systém, v rámci ktorého sa dodržujú presne stanovené pravidlá kreslenia terapeutických kresieb. Tento prístup viacej vyhovuje už skúseným terapeutom alebo osobám s vážnejšou motiváciou ku terapeutickej korekcii, ktorí chcú pomôcť sebe alebo chcú pomáhať iným riešiť vážnejšie psychické alebo fyzické nerovnováhy.

 

Korekčné/terapeutické kresby nám slúžia na riešenie problému. Kreslíme ich vtedy, keď chceme svoju energiu, ktorá sa nachádza v nerovnováhe, vyvážiť alebo nasmerovať svoj život správnym smerom. Kreslíme ich so zavretými očami, ale podľa určených pravidiel korekcie (terapie). Farby si vyberáme vedome, taktiež nimi vyfarbujeme políčka podľa určených pravidiel. S týmito fraktálmi si korigujeme svoj vnútorný stav a tým si ho uvádzame do stavu rovnováhy.

 

Trvanie od 9h do 13h

 

 

 

Workshop vedie psychologička a telová terapeutka Mgr. Ana Bažová Grňa, certifikovaná lektorka v Metóde Fraktálnej kresby.


Odporúčame priniesť vlastnú sadu farbičiek s najmenej 24 odtieňmi farieb

 

Bližšie informácie na ana.bazova.grnja@gmail.com alebo tel.č. 0905 323 937 

 

Viac sa dočítate na: www.fraktalnakresba.sk a na FB: Fraktálna kresba na Slovensku

 

 

 

 

 

« predchádzajúci príspevok
Úvod do Fraktálnej kresby - autoportrét duše
nasledujúci príspevok »
METÓDA FRAKTÁLNEJ KRESBY - Pokročilý cyklus


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!