Krátkodobý akreditovaný výcvik: Online krízová intervencia

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 12. 2. 2020 do 13. 2. 2020

Miesto akcie: Na vŕšku 6, Bratislava


Krátkodobý akreditovaný výcvik: Online krízová intervencia

Mladí ľudia trávia na internete množstvo času.
Virtualitu vnímajú ako normálnu a prirodzenú cestu komunikácie a zdroj informácii. No často sa cítia sami a keď prežívajú pocity strachu a úzkosti, sú v krízovej situácii a majú pocit, že nič nemá zmysel, často hľadajú podporu a pomoc na internete.

Ak máte možnosť komunikovať s mladými aj online a priblížiť sa im aj v ťažkých chviľach, náš kurz môže byť veľkou pomocou.


Online krízová intervencia - akreditovaný kurz pre odbornú verejnosť sme pripravili pre pracovníkov s mládežou a s deťmi (psychológovia, výchovní poradcovia, sociálni pracovníci, špeciálni pedagógovia,…).

Od roku 2012 občianske združenie IPčko prevádzkuje internetovú psychologickú linku dôvery, kde poskytuje prostredníctvom svojich odborníkov pomoc mladým ľuďom v krízových situáciách.
Naši lektori už v oblasti krízovej intervencie vzdelávali desiatky odborníkov - psychológov, policajtov, policajných vyjednávačov, záchranárov, sociálnych pracovníkov a učiteľov.

Tento 20-hodinový zážitkový kurz ponúka teoretické východiská, overené nástroje na poskytovanie pomoci v akútnom ohrození (nie len) v online priestore a odborné skúsenosti z internetovej linky dôvery. V podstatnej miere sa zameriava na suicidálnu krízu, no poznatky sú použiteľné aj pri iných životných ťažkostiach a krízach.
Kurz sa uskutoční v priestoroch IPčka (Na vŕšku 6) v Bratislave.

Lektormi kurzu sú: PhDr. Marek Madro, Mgr. Dominika Rajznerová, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s poskytovaním krízovej intervencie nie len v online priestore.

Cena kurzu je 120 eur.
V cene kurzu je malé občerstvenie, metodická publikácia a osvedčenie o absolvovaní vzdelávania.
Termín kurzu: 12. 2. - 13. 2. 2020 (vždy v čase od 9,00 do 15,30)
Počet voľných miest na kurze je 5.

Registračný formulár s informáciami k platbe nájdete TU.

« predchádzajúci príspevok
Ponuka zdieľania priestorov BRATISLAVA Trnávka
nasledujúci príspevok »
Poradenský email - akreditované vzdelávanie pre odborníkov


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!