Supervízny seminár ROR / Exner/, ucelený kurz

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 15. 11. 2020 do 17. 10. 2021

Miesto akcie: Prešov


V novembri 2020 zahajujem nový kurz ROR / Exner/ pozostávajúci z desiatich celodenných stretnutí, jeden krát za mesiac, v sobotu. V novembri a decembri 2020 prebehnú semináre online formou. Skupina je uzavretá , posledných 5 miest.

Kurz je vedený tak, že je aj pre úplných začiatočníkov, pričom v priebehu seminárov budeme postupne pracovať s Vašimi protokolmi, zvládneme aplikáciu, signovanie, kvantitatívne zhodnotenie  /štrukturálny súhrn/ aj kvalitatívny rozbor, až po schopnosť popisu osobnosti, aj prípadnej psychopatológie, resp. dif.diagnostiky. Kurz je akreditovaný SKP.

Mám 35 r. klinickú prax, pracujem v neštátnej ambulancii klinickej psychológie, som dlhé roky znalec. S ROR metódou pracujem 30 rokov, s absolvovaním všetkých možných kurzov a vzdelaní, ktoré boli k tejto metóde prístupné, ako v SR tak ČR. Kurz prebehol úspešne už 8 krát.

Kurz je vhodný predovšetkým pre psychológov v klinickom smerovaní, ale aj poradenských psychológov so záujmom o hlbšie porozumenie osobnosti . Bližšie informácie na mailovej adrese phdr.petrovak@gmail.com, alebo na č.t. 0903507958 PhDr.Katarína Petrová

« predchádzajúci príspevok
CDR Lučenec - informácia o voľnom pracovnom mieste
nasledujúci príspevok »
Práca s deťmi s PAS


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!