Ročné vzdelávanie v nedirektívnej terapii hrou

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 28. 5. 2021 do 5. 6. 2022

Miesto akcie: Košice


 

Inštitút terapie hrou ponúka posledné voľné miesta na ročnom vzdelávaní v terapii hrou v Košiciach a Plzni pre psychológov, špeciálnych a liečebných pedagógov, sociálnych
pedagógov, logopédov a iných odborníkov pracujúcich s deťmi.

 


Inštitút terapie hrou už 10 rokov v SR a 5 rokov v ČR ponúka vzdelávanie v terapii hrou a filiálnej terapii, ktoré je
založené priamo na prístupe Garry L. Landretha, Ed.D., LPC, RPT-S  https://cpt.unt.edu/our-story, jedného z najznámejších zástupcov nedirektívnej terapie hrou na svete.   

 

Náš cieľ – šíriť odborné využívanie nedirektívnych a na vzťah zameraných zručností práce s deťmi formou terapie hrou, ktorá využíva hru v prostredí bezpečného, prijímajúceho a empatického vzťahu ako prirodzené médium rastu, podpory a riešenia problémov – sme prijali v roku 2001 ako poslanie od samotného Dr. Landretha. Ďalej ho obohacujeme o skúsenosti z 20-ročnej praxe v nedirektívnej terapii hrou a o najnovšie poznatky zo zahraničných aj nami organizovaných  workshopov a konferencií (pravidelná účasť na International Play Therapy Study Group v Anglicku, APT konferencia v USA, workshopy na Slovensku: Sue Bratton, Evangeline Munns, Daniel Sweeney...)

 


Intenzívny 112 hodinový vzdelávací program je tematicky rozdelený do siedmich víkendových stretnutí po 16 hodín. Tvoria ho teoretické vstupy, diskusie, skupinová práca, hranie rolí, ukážky a analýza  videonahrávok z terapií, priama práca s detskými klientmi, kazuistiky, individuálne i skupinové supervízie a samoštúdium.

 


Viac informácií a prihlasovací formulár nájdete na:
http://terapiahrou.sk/vzdelavanie

                                          « predchádzajúci príspevok
Prosba o pomoc s výskumom k DPnasledujúci príspevok »
Výskum pozitívnych osobnostných charakteristík


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!