TRÉNING PRE ODBORNÍKOV POMÁHAJÚCICH PROFESIÍ V METÓDE AYRESOVEJ SENZORICKEJ INTEGRÁCIE, MAREC 2023 -

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 1. 3. 2023 do 1. 12. 2023

Miesto akcie: Banská Bystrica


Pozývame Vás na tréning senzorickej integrácie.

Lektorkou tréningu je HELENE GRABUSCHNIGG - viceprezidentka rakúskej organizácie Senzorickej integrácie GSIÖ. Inštruktorka SI/GSIÖ, absolvovala školenie SI na University of Southern California (LA). Profesiou je činnostná terapeutka so zameraním na senzorickú integráciu. Má dlhoročné skúsenosti s deťmi s poruchami zmyslového spracovania. Je uznávanou lektorkou v SI a tiež matkou 3 detí.

Cena všetkých modulov tréningu v trvaní 72 hodín je spoplatnená sumou 1450,- eur pre jednotlivca. Tréning je možné uhradiť v splátkach.

Maximálny počet účastníkov tréningovej skupiny a zároveň aj jednotlivých modulov je 20 osôb. Je možné sa zúčastniť len niektorých modulov tréningu. Záujemcov o celý tréning však uprednostníme.

Ak už teraz viete, že by ste sa radi tréningu zúčastnili, dajte nám to prosím vedieť cez prihlasovací formulár na tomto linku: forms.gle/cnrvx1ZAxrqdhCQK9

V prípade akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať cez e-mail: cvitreningsi@gmail.com, prípadne na telefónnom čísle: 0915 951 215. Ak budete sledovať našu FB a IG stránku, dozviete sa o Senzorickej integrácií, príkladoch z praxe, lektorke či konkrétnych moduloch viac.

O presnom termíne stretnutia Vás budeme informovať

Tešíme sa na VÁS.

« predchádzajúci príspevok
Úvodní víkend biodynamických masáží
nasledujúci príspevok »
Hľadáme novú kolegyňu do Centra včasnej intervencie do Žiaru nad Hronom


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!