Diagnostický potenciál muzikoterapeutických a muzikofiletických hier a aktivít, TRNAVA

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 19. 3. 2023 do 19. 3. 2023

Miesto akcie: Limbová 6052/4, Trnava - budova Mama klubu


Hlavným cieľom je priblížiť možnosti využitia rôznych muzikoterapeutických a muzikofiletických techník ako diagnostických. Účastníci sa tak oboznámia s tým, aká je podstata a základné princípy diagnostickej činnosti. Vyskúšajú si zážitkovo rôzne muzikoterapeutické a muzikofiletické hry a aktivity s ich diagnostickým potenciálom.

Pre koho je workshop určený?

Odborníkov v pomáhajúcich profesiách, ktorí pracujú s rôznorodou klientelou od detského veku, cez dospievanie, dospelosť, až po seniorov. Vítaní sú všetci tí, ktorých zaujímajú možnosti využitia diagnostiky v kontexte muzikoterapie a muzikofiletiky.

Stručný popis workshopu:

V malej skupine sa pokúsime priblížiť diagnostický potenciál rôznych muzikoterapeutických a muzikofiletických hier a aktivít. Ukážeme si tak zážitkom na sebe možnosti využitia rôznych techník, ktoré majú veľký diagnostický potenciál. Priblížime si diagnostické možnosti v práci s hudbou s rôznorodou klientelou (v školstve, sociálnych službách, zdravotníctve a pod.). Účastníci sa tak naučia vnímať proces práce s hudbou vo viacerých rovinách, pričom diagnostikovanie nie je len separátnou fázou, ale prirodzenou súčasťou každej interakcie počas celého muzikoterapeutického a muzikofiletického procesu.

Lektor:

PhDr. Peter Kusý, PhD.

« predchádzajúci príspevok
Diagnostický potenciál muzikoterapeutických a muzikofiletických hier a aktivít, TRNAVA
nasledujúci príspevok »
ORGANIZÁCIA A ŠTRUKTÚRA OSOBNOSTI. Psychodynamický pohľad na osobnosť .


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!