Diagnostický potenciál muzikoterapeutických a muzikofiletických hier a aktivít, TRNAVA

Akcia pre laickú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 8. 10. 2023 do 8. 10. 2023

Miesto akcie: Limbová 6052/4, Trnava - budova Mama klubu


V malej skupine sa pokúsime priblížiť diagnostický potenciál rôznych muzikoterapeutických a muzikofiletických hier a aktivít. Ukážeme si tak zážitkom na sebe možnosti využitia rôznych techník, ktoré majú veľký diagnostický potenciál. Priblížime si diagnostické možnosti v práci s hudbou s rôznorodou klientelou (v školstve, sociálnych službách, zdravotníctve a pod.). Účastníci sa tak naučia vnímať proces práce s hudbou vo viacerých rovinách, pričom diagnostikovanie nie je len separátnou fázou, ale prirodzenou súčasťou každej interakcie počas celého muzikoterapeutického a muzikofiletického procesu.

Cieľ:

Hlavným cieľom je priblížiť možnosti využitia rôznych muzikoterapeutických a muzikofiletických techník ako diagnostických. Účastníci sa tak oboznámia s tým, aká je podstata a základné princípy diagnostickej činnosti. Vyskúšajú si zážitkovo rôzne muzikoterapeutické a muzikofiletické hry a aktivity s ich diagnostickým potenciálom.

Pre koho je workshop určený?

Odborníkov v pomáhajúcich profesiách, ktorí pracujú s rôznorodou klientelou od detského veku, cez dospievanie, dospelosť, až po seniorov. Vítaní sú všetci tí, ktorých zaujímajú možnosti využitia diagnostiky v kontexte muzikoterapie a muzikofiletiky.

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE

Dátum a čas : nedeľa 8.10.2023 od 9:00 - 16:00

Kde: Limbová 6052/4, Trnava - budova Mama klubu

Cena: 54€ (v cene je zahrnuté lektorné, certifikát do portfólia, občerstvenie)

Prihláška: www.tickettailor.com/events/mterapio/1000437?

« predchádzajúci príspevok
Grafomotorické praktikum
nasledujúci príspevok »
Tréning v Terapii zameranej na emócie pre páry


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!