Vzťahová transakčná analýza v poradenskom procese a vo vzdelávaní

Akcia pre odbornú verejnosť

Akcia sa koná v dňoch od 25. 4. 2024 do 25. 4. 2024

Miesto akcie: Bratislava


Poďte zistiť ako môžu modely transakčnej analýzy vytvárať atmosféru rozvoja a učenia sa v profesionálnej i osobnej rovine, seminárom vás prevedie Dr. Sylvia Schachner, TSTA – E (Prezidentka EATA (Európskej asociácie transakčnej analýzy).

Zameraním sa na proces preskúmame vybrané klasické a súčasné teórie transakčnej analýzy súvisiace s vytváraním reality, budovaním vzťahov a riešením prekážok vo vzťahoch. Nadviažeme ukážkami praktických cvičení a možnosťami ako tieto teórie aplikovať do života.

Transakčná analýza vytvára príležitosť pre osobnú a profesionálnu zmenu. Ponúka nám vhľad ako lepšie chápať vzťahy s ohľadom na nedokonalosti nášho vnímania. Seminár je určený poradcom, psychológom, učiteľom, trénerom mäkkých zručností, študentom humanitných odborov a záujemcov o sebarozvoj.

Seminár bude prebiehať na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave dňa 25. 4. 2024 od 9:30 do 16:30. Registrovať sa môžete na tomto odkaze forms.gle/DXFGTp66erkBii2x6. Prosíme o registráciu do 5.4.2024.

Poplatok za seminár je 90€.

* Na seminár nadväzuje 26-27. apríla 2024 workshop prof. Sheily McNamee: Vzťahové procesy v poradenstve, terapii a supervízii z pohľadu dialogického a kolaboratívneho prístupu, organizovaný Inštitútom dialogických praxí (IDP). Účasťou na oboch seminároch získate komplexný prehľad o tom ako tvoríme, prežívame a interpretujeme vzťahy a svet okolo nás. Viac informácií a možnosti ako sa registrovať, nájdete na www.vdialogu.sk/workshopy/.

« predchádzajúci príspevok
Odpúšťanie, perfekcionizmus a sebadôvera v športe
nasledujúci príspevok »
ONLINE KURZ rozvoje dovedností v poradenském rozhovoru


Vložte diskusný príspevok

Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!