Lucia Bruchalová

<< Zuzana Brosová <<  >> Ingrid Brugerová >>

1 príspevok


Najnovšie komentáre ku príspevkom od: Lucia Bruchalová

zuzana dvorska 20. 10. 2016 13:56:04

Dobry den,

povedali ste svojej mame, ako sa naozaj citite? Obidve velmi trpite a trapite sa same v sebe. Bolo by pre Vas obe ulavou, keby ste si vsetko vyjasnili a prebrali to a popremyslali, ako kracat dalej tak, aby sa to nestalo.

Chapem, ze ste mlada a rovesnici pre Vas vela znamenaju. Vam sa zda ze o nic nejde. Vasa matka vsak preziva, ze straca svoje male dievcatko, ktoremu tolko dala a ktoreho zivot a buducnost si predstavovala asi inak. Akiste ju velmi boli, ked vidi svoje dieta opite. Takisto sa boji, ze sa Vam takyto zivot zapaci a zaseknete sa v nom prilis dlho. Za tym vsetkym je vsak jej tuzba, aby ste boli stastna. A ako dospely a skuseny clovek vie, ze v alkohole nikto este stastie nenasiel. Ak ano, tak je to len chvilkova euforia, po ktorej pridu trpke vycitky, smutok, bolest duse..Obdobiu mladosti a experimentovania sa vsak vyhnut neda a kazdy sa skor ci neskor pouci na svojich chybach.

Teraz vsak hladate cestu spat k dovere od vasej mamy. Ako vidite, vas smutok a bolest ju neoslovuju, ma pocit, ze to len predstierate. Skuste teda iny sposob, mozno ju oslovi, ked za nou pridete bez emocii, ako clovek, ktory si uvedomuje svoje pochybenie, ale zaroven chce, aby to v buducnosti bolo ine, take aby boli obidve strany spokojne.

Mgr. Zuzana Dvorska, poradensky psycholog a mediator

osobne aj on-line sluzby (skype, messenger, email)

email: zuu.dvorska@gmail.com

 


Barbara Boleyn 22. 9. 2016 10:52:15

Vzťahy s rodičmi sú vždy ťažké. Vlastne ako všetky vzťahy. Mama ťa ľúbi a to, že ťa ignoruje je len truc. Ver mi, poznám to. Nevieš si predstaviť, aké škaredé veci mi moja mama neraz povedala. No ony to nikdy nemyslia vážne. Povedia to len z hnevu alebo zo smútku. Keď vidia, že ich deti nerobia to, čo by od nich chceli alebo robia niečo podľa seba, samozrejme, že s tým nie sú spokojní. Tvojej mame pochopiteľne vadí, že si sa začala priateliť s ľuďmi, ktorí húlia a pijú. Chce, aby si smerovala dopredu a bola úspešná v živote. Teraz sa bojí toho, že ťa stiahnu ku dnu. Musíš mame ukázať, že bojuješ, že ti záleží na tvojej budúcnosti a na tom, aby ste spolu vy dve vychádzali. Takže nevzdávaj to. Buď rada, že tu svoju mamu stále máš. 


Michal Urbánek 1. 8. 2016 18:34:39

Ahoj Lucka, keby si chcela, mozem si s tvojou mamou porozpravat o tom, co sa stalo.

Keby si mala zaujem napis mi na mail: Quixx@email.cz

Ked nie prajem vela stastie


Žiadne komentáre od: Lucia Bruchalová